Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Hamachi

Hamachi indir, sanal ağ oluşturmak isteyenler için hazırlanmış güvenilirliği üst düzey olan aynı ağ bağlantısında kullanıyor gibi gösteren ağ bağlantısı programıdır.

Hamachi ile yeni bir ağ oluştur , aynı ağ bağlantısında görünüyor gibi bir çok kişiyle bağlantı birleştirmeye yarar.

Hamachi Açıklaması ve Özellikleri

Hamachi bilgisayarınıza indirin kurulumu yaptıktan sonra uygulamayı açın size açılış ekranında yukarıda görüldüğü gibi yeni bir ağ oluştur yada mevcut bir ağa katıl sekmesi yer alacaktır.

Hamachi yeni bir ağ oluşturma nasıl olur ?

hamachi ağ oluştur

hamachi ağ oluştur

Yeni bir ağ oluştur sekmesine tıkladığınızda ağ kimliği ve parola sormaktadır. Bu işlemleri yaptığınızda artık şifreli bir ağ oluşturabilirsiniz.

Hamachi ile ağ oluşturduktan sonra arkadaşlarınızla ağınızın adresini paylaştığınızda sizin oturuma katılım olacaktır.

Peki ağ oluşturma ve mevcut ağa katılma bize ne yarar sağlar?

Hamachi’nin kullanıcıları kullanıcı arayüzü epey minimal tek tasarıma sahiptir ve tamamiyle kullanıcıları arkadaşıdır.
Programın bütün özelliklerinden aktif olarak yararlanabilmek için ilk olarak sol üst doğrultuda görüldüğü efor tuşuna basmanız ve bağlantının kurulmasını beklemeniz gereklidir.
Bir farklı söylemle Hamachi doğrulusunda size atanacak IP’yi ve sanal ağınızın kurulmasını beklemelisiniz.
Sonrasında dilerseniz kendisi sunucunuzu oluşturabilir, dilerseniz de arkadaşınızın kurmuş bulunduğu sunucaya IP’yi ve parolayı aratarak bağlanabilirsiniz.

Oldukça basit tek kullanımı olan olan uygulama, buna rağmen kullananlara olağanüstü tek teknoloji sunmaktadır.
Sistem tepsisinde suskunca gayret gösteren uygulama, şebeke irtibatınız üstünde bulunan biri size ileti atmadığı müddetçe rahatsızlık vermez. Özellikle online oyun oynamak isteyen kullanıcılar doğrulusunda en fazla seçenek edilen uygulamalardan bir tanesi olan LogMeIn Hamachi vasıtası ile, oyuncular ortak şebeke irtibatı üzerindeymiş gibi LAN irtibat vasıtasıyla oyun oynayabilmektedirler.Sonuç olarak Hamachi web üstünde güvenilir tek sanal şebeke meydana getirmek isteyen bütün kullanıcılar için harika tek çözüm sunmaktadır.

Hamachi YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
silinen mesajları geri getir
Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme ?

Whatsapp sürekli gelişmeye devam eden anlık iletişim uygulamasıdır. Whatsapp uygulamasına her geçen gün güncelleme gelerek yeniliklerin eklendiği bizlere sürekli olarak...

Kapat