Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Han Savaşları

Han Savaşları oyunculara varlıklı tek muhteva yayınlayan tek tarayıcı tabanlı taktik oyunu.

Han Savaşları Nasıl oynanır ?

Bilgisayarlarınızın aktüel web tarayıcısı üstünde para ödemeden oynayabileceğiniz tek çevrimiçi taktik oyunu olan Han Savaşları’nda oyuncular Orta Çağ’da geride bıraktığımız tek hükümdarlık serüvenine çağrı ediliyorlar.

Han savaşları imparatorluğunu kur

Han Savaşları hem doğunun hatta batının tarihe damga vurmuş imparatorluklarını oyuna taşıyor. Oyun içinde Bizans, Britanya, Frenk, Rusya, Litvanya, İberya, Almanya, Bulgaristan ırkları batıyı delegasyon eder iken Moğollar, Farslar ve Araplar doğuyu delegasyon ediyor. Biz bu ırklardan birini seçip oyuna başlıyoruz.

Han Savaşları’nda oyuna başladıktan ardından öncelikle kendisi ilimizi inşa ediyoruz. Tarımsal üretimimizi gerçekleştireceğimiz ve kaynak üretimi gerçekleştirecek apartmanları oluşturduktan ardından sıra ordumuzu kurmaya geliyor.

Ürettiğimiz kaynakları kullanarak değişik birimler ve kahramanlar yetiştirerek ordumuza dahil edebiliyoruz. Kafi güce sahip olduktan ardından sıra yeni topraklar fethetmeye geliyor. Yeni topraklar yeni kaynakları kendimize kazandırıyor.

Han Savaşları’nda kaynak elde etmenin tek başka yolu da ticaret yapmak.
Han Savaşları’nda başka oyuncularla savaşabilir, diplomatik yolları kullanarak ittifaklar kurabilir ve onlarla ticaret yapabilirsiniz. Güzel grafiklere sahip oyunu oynayabilmek için tek ihtiyaç duyduğunuz şey web irtibatı ve aktüel tek web tarayıcısı.

Incoming search terms:

  • oyun indir ücretsiz
  • bilgisayar oyunları indir
Han Savaşları YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
efootball pes 2021
eFootball PES 2021 Tanıtım Videosu Hazır

Konami, bu sene yeni tek PES oyunu çıkarmak adına PES 2020'nin yenilenmiş sürümünü çıkaracak. Başka bir deyişle tanınmış futbol oyunu tek sezon aktüelleme şeklinde gelecek. Konami, eFootball PES 2021 olarak adlandırdığı sezon güncellemesi için tek tanıtım videosu yayımladı....

Kapat