Hunt: Showdown Ücretsiz Hemen indirin

Hunt: Showdown Ücretsiz Hemen indirin

Hunt: Showdown

Hunt: Showdown ücretsiz hemen indirin Geçen sene oyunculara sunulan yaşamda kalma temalı Hunt: Showdown kısa müddetliğine ücretsiz oldu.

Oyunu bu hafta sonu süresince para vermeden oynayabilir, henüz ardından ise indirimden yararlanarak satın alabilirsiniz. 

Hunt: Showdown
Hunt: Showdown


Crytek’in online defa oyunculu mükafat avı oyunu Hunt: Showdown’ı deneme etmek isteyen oyuncular, bu hafta sonu (13 Haziran ila 17 Haziranarası) Steam’den ücretsiz olarak oyunu indirebilirler. 
Hunt: Showdown bu arada bu müddet içerisinde yüzde 20 indirimde olacak.

Hunt: Showdown’ın ücretsiz hafta sonu fırsatını, küme doğrulusunda en fazla merak edilen Görüş Kısmı Kaydırma Butonu’nun da oyuna ekleneceği 6.1 versiyon güncellemesi izleyecek.

Mayıs’ta yayınlanan aktüelleme 6.0 ile yeni baş düşman, yeni malumat kitabı, yeni silahlar ve çoğu performans düzenlemeleri oyuncuların beğenisine sunulmuştu.

Hunt: Showdown’ın Erken Erişim sürecinin başlamasının üstünden tek seneden uzun süre geçti. Bu süreçte Hunt takımı, toplamda 18 aktüelleme ve yama yayınladı.

Bu güncellemeler yeni tek harita, güne iki yeni saat aralığı, yeni suni zekalar, Çabuk Av modu, mücadeleler ve onlarca yeni silahı yanında getirdi. Oyunun geliştirme süreci devam ettiği için yeni eklentiler de zaman içinde oyuncularla buluşmaya devam edecektir.

Hunt: Showdown‘ı hafta sonu süresince ücretsiz oynamak dilerseniz alttaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

https://store.steampowered.com/app/594650/Hunt_Showdown/

Hunt: Showdown Ücretsiz Hemen indirin YAPILAN YORUMLAR