Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Hunter: Master of Arrows

Orta Çağ fantezi dünyasında muhafız olmayı hayal ettin mi? Düşman güçleri yaklaşıyor. Atış ve muhabere yeteneklerini ilerletmek için alıştırma yap, kötülüğü alt et ve bütün zamanların en iyi okçusu, efsanevi kahramanı ol.
Hunter büyülü ormanların, ürkütücü zindanların ve antik mezarların esrarengiz dünyalarında ilerleyeceğin tehlikeli tek yolculuktur. Nereye gidersen git, ok ve baltalarına kurban gitmeye hazır sonsuz canavar silahlı gücüyle karşı karşıya geleceksin.
Yay ve oklarla dolu tek kılıf kap veyahut silahını çıkarıp ateş etmeye başla. Bu göz alıcı muhabere macerasında kahramanların görkemli dünyası seni bekliyor. Hunter, gerçekçi grafikler, soluk kesici aksiyon, zorlu modlar ve heyecan uyandırıcı güçlendirmeler içeren aksiyon ve arcade oyunların tek karışımı olarak karşımıza çıkıyor.

Hunter: Master of Arrows BENZER İÇERİKLER
Hunter: Master of Arrows YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Football Manager 2020

Futbol oyunları arasında en tanınmış oyunlardan birisi hiç kuşkusuz Football Manager serisidir. Köklü tek geçmişi olan ve kişiler doğrulusunda çoğunlukla FM kısaltması ile malum bu serinin her yıl yeni tek oyunu çıkmaktadır. Geliştirici firma her geride bıraktığımız yıl seriye...

Kapat