Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
maden yönetici oyunu indir

Idle Miner Tycoon

Idle Miner Tycoon indir madencilik oyunu bu kadar hiç zevkli olmamıştı Madencilik oyununda patron olmaya hazır mısınız ? Oyuna ilk başta maden çıkartıp onları işleterek kazanç sağlıyoruz. Sürekli olarak geliştirebileceğimiz bir maden yatağı düşünün. Madende çeşitli işlemler var bu işlemlerin seviyelerini geliştirdikçe madenlerden para kazanma olayımız hızlanıyor.

Idle Miner Tycoon Ücretsiz olarak Mobil Cihazlara indir Android iOS

Maden şirketleri kuruyoruz. Madende çalışarak altın, yakut, kömür, aytaşı, kristal ve yeşimtaşı gibi 15 farklı maden bulunuyor Bu madenleri toplayarak kendimizi geliştiriyoruz. Şöyle düşünün ilk başta altın ile başlıyoruz Altın madenciliği oyununda kendini geliştirerek sürekli toplamamız ve madenlere ocaklara seviye atlatmamız gerekiyor.


 Idle Miner Tycoon madencilik oyunu ile kendinizi geliştireceksiniz.
 Idle Miner Tycoon gerçekten sizi mobil cihazlara bağımlı yapacak o kadar etkileyici ücretsiz madencilik oyunu dur.

Idle Miner Tycoon özellikleri

Idle Miner Tycoon tam bir yöneticilik oyunudur. Maden yönetimi oyunu ele alacaksınız. Atıl gelirlerini yükseltmek için iş gücünü ayarlayacak seviyesini yükselteceksiniz.

Idle Miner Tycoon para kazanma, ekonomik olarak gelişmek çok para kazanmak için ve yeni madenler açmak için akıllı yatırımlar yapmanız gerekiyor. İşçilerinizin motivasyonunu yükseltmek için yönetici işe alarak çalışanları mutlu yapabilir daha çok verim sağlarsınız. 20 adet harika maden var bunları işletmeye hazır olun.

Idle Miner Tycoon internet bağlantısı olmadan oynaya bilirsiniz. Sorularınızı yorumlarımıza yazarak sizlere yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.

Idle Miner Tycoon Oynanış Videosu

Idle Miner Tycoon YAPILAN YORUMLAR

 • Halise ozkan
  2 sene önce

  Gercek para kazaniliyormu ,,para cekme bolumleri yok sadece para yatirma var bukonuda yardim edermisiniz

  • admin
   2 sene önce

   Para kazanma durumu yoktur. Oyun içinde para harcayarak paket satın alabilirsiniz. Yada ücretsiz para yatırmadan oyunu kurallarına göre oynayarak gelişim sağlayabilirsiniz.