Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ihaleli batak

İhaleli Batak

ihaleli Batak indir kart oyunu sevenler için harika bir oyun. İhaleli batak zevkli bir kart oyunudur. Bu oyun çok oyunculu değil çevrimdışıda oynayabileceğiniz karşınızda bilgisayarla seviye seçerek oynayabileceğiniz bedava ihaleli batak oyunudur.

İhaleli Batak Oyunu Kuralları

52 kart içerisinden her futbolcu 12 veyahut 13 adet kart da atılmak suretiyle oyuna giriş yapar. İhale içinde kesinlikle en yüksek sayı yakalamak gerekmektedir. Oyuncular kesinlikle elindeki kağıtları en küçüğünü elden çıkarmaya çalışır. Bu hususta belirlenmiş başlı kimi stratejiler de öne çıkmaktadır. Mesela oyuncular başka oyuncunun henüz yüksek kağıt atmasını ve o kağıdın elinden çıkması için taktik yapabilir.
Oyun bittiği vakit puanlama sisteminde oyuncular aldığı elin 10 katı kadar sayı kazanır. Bu tarafta bilhassa koz alan şahıs aldığı koz üstünden şayet kaybederse yeniden 10 ile çarpılarak eksi puan alır.

İhaleyi alan futbolcu dilediği gibi koz seçme hakkına sahiptir. Bu tarafta elinde olan kartlar üstünde sinek, karo, maça veyahut kupa çevresinden seçenek yapılır. Eli kazanan futbolcu elindeki 4 kartı değiştirmek suretiyle kozunu henüz yüksek noktaya çıkarır. Minimum 1 kat olmak suretiyle arzuladığı sayıda 1 ile 4 arasında farklılık yapabilir. Bu tarafta oyun devam eder iken yerden ileriki kartlar ile birlikte heyecan henüz yüksek noktaya çıkar.

Incoming search terms:

  • ihaleli batak
İhaleli Batak YAPILAN YORUMLAR