iMovie

IMovie indir Apple tarafından hazırlanmış mobil video düzenleme uygulaması resmi bir uygulama olması sizin iphone veya ipad üzerinden direk ulaşabilmenizi sağlıyor. iOS cihazların desteklediği video düzenleme uygulaması kategorisinin en iyisi diyebilirim.
iMovie uygulamasını iOS işletim sistemine indirip ücretsiz olarak kullanıyoruz. Videolarınızı seçerek istediğiniz düzenlemeyi yapmanızı sağlayacaktır.

iMovie Açıklaması ve Özellikleri

iMovie Basitleştirilmiş bir arayüzü olması kullanımı sizin için kolaylaştırmıştır. imovie uygulamasını açtığınızda videolarınız sıralaması eskiden yeniye doğru listelenir. Bunu isteğinize göre düzenleyebilirsiniz. Favori videolarınız direk uygulamadan erişebilme imkanı sunmaktadır.

Video düzenleme uygulaması arayanlar için geliştirilmiş arkasında Apple kalitesini bulunduran uygulama bulmak bu zamanda oldukça zor bu uygulama sizlerin bir çok işlevinizi kolaylaştıracaktır.movie, Apple tarafından geliştirilmiş iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz mobil video düzenleme uygulamasıdır. Resmi uygulama olduğu için de iPhone ve iPad’lerinizde bulabileceğiniz, bu kategorideki en iyi uygulamalardan bir tanesidir.

iMovie Özellikleri

  • Kolay arama özelliği sayesinde bir çok videoya ulaşmak
  • Düzenlediğiniz videoları anında paylaşmaya sunma
  • Ağır çekim ve ileri sarma yeteneğini kullanma
  • Hollywood tarzında videolar yaratma
  • 8 benzersiz tema indirme yeri
  • iTunes ve kendi kütüphanenizdeki elementleri kullanabilirsiniz.
iMovie BENZER İÇERİKLER
iMovie YAPILAN YORUMLAR