Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Dream League Soccer 2019

Dream League Soccer 2019

Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Dream League Soccer 2019 indir, Mobil cihazlarınızı( android,ios )harika futbol oyunu ile süsleyin. Aksiyon dolu sezon planlamanızı yapın ve başlayın.

Oyunu Android veya İOS işletim sistemi için indirin.

Dream League Soccer 2019 açıklaması

Dream League Soccer 2019 futbol oyunu oynamak isteyen kişiler için hazırlanmış aksiyon dolu sezon başlangıcı yapabileceğiniz bir gerçek futbolcu isimlerinin olduğu ve kendi takımınızı kurabileceğiniz futbol oyunudur.

Dream League Soccer 2019 gelişmiş arayüzü sayesinde profesyonelce hazırlanmış ve sizi gerçekten takım yönetme oyunu gibi hissettirecektir.

Dünyanın en iyi takımını kurmaya hazır mısın ? Kendi stadyumunu ve takımını profesyonel oyuncularla genişletin. Oyuncu satın alın veya oyuncu satın tamamen sizin yönetiminize bırakılmış bir oyundur.

Bu oyunda sadece tek kişilik futbol oyunu dışında çevrim içi aktif ettiğinizde online liglere katılabilirsiniz. Dream League Online ile dünyanın neresinde olursa olsun bir arada oynayabileceksiniz 🙂 Yapmanız gereken oyunda seçtiğiniz takımı iyi yönetmek yerinde transferler yapmak elinizde işe yaramayan oyuncuları satarak para kazanmalısınız. Stadyumları doldurmayı unutmayın.

Dream League Soccer 2019 oynanış videosu

Dream League Soccer 2019 İÇERİĞİNE BENZER İÇERİKLER