Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Adguard

Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Adguard indir Her ne kadar web üstünde faydalı çoğu bulguyu bulabiliyor olsak da son zamanlarda çoğu internet sitesi sanki tek reklam tuzağı durumuna gelmiş halde ve reklamlara tıklamadan araştırdığımız bulguyu bulmak için sanki can çekişmemiz gerekiyor.

Internet sayfalarını açtığımız vakit karşımıza çıkan reklam afişlerini ve iznimiz olmadan açılan reklam sayfaları göstermek eminim ki benim gibi çoğu web kullanıcısının da canını sıkıyordur.

İşte bu noktada yardımımıza koşan Adguard Internet Filter, web kullanıcılarının gezdiği internet siteleri üzerindeki reklamları engel olarak, kullanıcıların lüzumsuz reklamları görüntülemelerini ve arzuları dışında açılan sayfaları engelliyor. Böylece kullanıcılar aradıkları istihparata defa henüz ferah tek şeklinde ulaşabilecekleri gibi internet sayfaları arasında dolaşarak çoktan vakit yitirmiş olmuyorlar.

Adguard Web Filter’ın en büyük avantajlarından bir tanesi de Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Maxhton, Safari gibi çok kullanılan popüler web tarayıcılarının dışında Netscape Navigator, Avant, Flock, SRWare Iron, Lunascape, K-Meleon, GreenBrowser, Orca, MyIE, Comodo Dragon, SeaMonkey, Pale Moon, Yandex Browser gibi az kullanılan web tarayıcılarıyla bile uyumlu şekilde çalışmasıdır.

Basit ve sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olmasına rağmen gelişmiş versiyonu sayesinde ileri düzey kullanıcılar için ekstra özellikler de sunmaktadır. Koruma ve Ayarlar gibi iki ana modülden oluşan program ile gerçek zamanlı korumayı istediğiniz zaman açabilir ve kapatabilirsiniz. Aynı zamanda tüm engellenen reklamlar için tutulan istatistikleri de görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca programın gözünden kaçan herhangi bir web sitesi olması durumunda koruma bölümü altında bu web sitesini elle girerek, gerekli güvenlik önlemlerinin tamamını elle sağlayabilirsiniz.

Gelişmiş özellikleri sayesinde sınıfının en iyi programlarından bir tanesi olan Adguard Web Filter, kullanıcılara oldukça güvenli ve temiz bir web deneyimi sunuyor.

Adguard Özellikleri:

  • Reklamları ve açılır pencereleri engelleme
  • Zararlı yazılım ve kimlik hırsızlığı engelleme
  • Sosyal ağ butonlarını engelleme
  • 4000’den fazla izleme sistemini engelleyerek gizliliğinizi koruma
  • Önemli ağ ayarlarını yapılandırma