Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Instagram dondurma

Instagram dondurma

instagram indir

Türkiye ve dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan Instagram, her geride bıraktığımız gün kullanıcısı miktarını çoğalmaya sürüyor. Mark Zuckerberg’in satın almasının sonrasında devasa bir çıkışa geride bıraktığımız sosyal basın devi yeni özellikleri ile de yüzleri güldürüyor. Hal ne kadar bu tür olsa da birileri ise geçici Instagram dondurma ve Instagram silme prosedürünü sıklıkla araştırıyor. Mobilden bu prosedür yapılamadığı için ‘’ınstagram sebep dondurulur’’ suali da yanıtını arıyor.

Dünyanın en süregelen sarfedilen sosyal basın platformu her geride bıraktığımız gün kullanıcıları miktarını çoğalmaya sürüyor. Peş peşe gelen yenilikler de bunun en esas sebebi oluyor. Her ne kadar kullanıcıları rakamları çoğalsa da birçok şahıs gün içinde Instagram hesabı silme işlemlerini araştırıyor. Kimi geçici olarak kapamak için kimisi ise bir müddetliğine dondurma prosedürünü inşa etmek istiyor. Instagram dondurma prosedürünü ismim ismim bu başlık altından öğrenebilirsiniz. Instagram hesabı kapatma, silme veyahut geçici olarak dondurma linki buradan bulabilirsiniz.

INSTAGRAM DONDURMA İŞLEMLERİ

Instagram kullanan milyonlarca şahıs içinde birçok yurttaş geçici olarak dondurma prosedürü yapıyor. Çok çok zaman geçirdiğini fark eden veyahut değişik nedenlerden kaynaklı ınstagram hesabı silme linki arayanlar doğru yerdeler.

INSTAGRAM HESAP DONDURMA İÇİN TIKLAYINIZ

INSTAGRAM HESABI SİLME İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

Instagram adisyon dondurma prosedürü inşa etmek isteyenlerin yanında birçok kişide hesabı tamamiyle silmek istiyor. 
Aşağıdaki linke tıkladıktan ardından hesabı sebep silmek istediğinizi söyleyerek bu prosedürü başarı ile bitirebilirsiniz.

INSTAGRAM HESABI SİLMEK İÇİN TIKLAYINIZ

INSTAGRAM HESABI GEÇİCİ KAPATMA

instagram hesabını geçici olarak kapatma hakkınız var kapatma işlemi sırasında aşağıdaki soruları size soracak ve cevapladıktan sonra işlemi yapabileceksiniz.

Hesabı neden kapatmak istiyorsun?

  • Kullanmaya başlamakta zorlandım
  • Gizlilikle ilgili endişelerim var
  • Çok fazla reklam var
  • İkinci bir hesap açtım
  • Ara vermek istiyorum
  • Çok zamanımı alıyor
  • Bir şeyi kaldırmak istiyorum
  • Takip edecek kişiler bulamıyorum
  • Diğer

Yukarıda yer alan seçeneklerden birisini işaretledikten sonra şifrenizi de girerek hesabınızı geçici olarak kapatabilirsiniz.

Instagram dondurma YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
tik işareti nasıl yapılır
Tik işareti Nasıl Yapılır

Tik işareti başka isimiyle onay işareti nasıl yaparız bu yazımızda değişik yollarla anlatacağız. Klavyede ✔ tik işaretini yapmanın değişik yöntemleri...

Kapat