Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Instagram Profilime Bakanlar

Instagram Profilime Bakanlar

Instagram Profilime Bakanlar, Instagram sosyal medya kullanıcılarının takip konusunda ne kadar çabaladıklarını ve açtıkları sayfalarda popüler olma güdüsünün artması, ayrıca sosyal medyanın aşırı kullanımı bize farklı konuların açılmasını sağlamıştır. Sosyal medyada özellikle instagram kullananların hesaplarına kimin baktığı yakınlarından mı uzaklarından mı profilime bakanların kim olduğunu anlamaya çalışan uygulama mevcuttur. Eğer bir sosyal medya uzmanı iseniz instagramınızı yönetmek isterseniz Instagram Profilime Bakanlar tam size göre.

Instagram Profilime Bakanlar Hakkında

Uygulama daha önce ki ismi InstaView şimdi ki ismi Instagram Profilime Bakanlar kim olarak ismi değişmiştir.

Bu uygulama sizin profiline kim baktıysa en son bakılan kişilerin analizlerini sizler için yapar

instagram profilime bakanlar

Instagram’dan alınan veriler sınırlı olduğu için, SocailView uygulaması diğer üçüncü parti veri sağlayıcılarından da hesabınızla ilgili bilgi alır ve bu bilgileri analiz ederek Instagram Profilime Bakanlar yakın zamanda bakma olasılığı en yüksek kullanıcıları listeler.

Uygulama kişi analizi ve etkileşim kotası mevcuttur 200 kişiden fazlasını sizlere göstermemektedir.
Instagram Profilime Bakanlar uygulamasının amacı, kişilerin profilinize girdiğinde profilinizi inceleyerek veri oluşturması, oluşturulan verileri hızlı bir şekilde sizlere sunarak detaylı bilgilendirme yapabilme özelliğine sahiptir.

İnstagram sosyal hesabınızı bu uygulama ile kontrol altına alın, Instagram Profilime Bakanlar hakkında bir çok uygulama piyasa da mevcuttur. Araştırmalar ve memnuniyet açısından kontrol edildiğinde bu uygulama apple store‘de sosyal ağ bölümünde 21. sırada yer almaktadır. Uygulama ücretsiz olarak yayılmakta olup Uygulama içi satın almalarda mevcuttur.

Instagram Profilime Bakanlar YAPILAN YORUMLAR