Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
instagram video indir

Instagram video

instagram hizmetinden indirmenin en basit yolu olan SaveFrom.net Helper’ı yükleyin.
SaveFrom.net Helper, Instagram hizmetinden direk indirebilmenizi gerçekleştiren tek tarayıcı uzantısıdır.

Instagram video indir


Instagram videolarını SQ, HD, FullHD kalitesinde ve 3GP, AAC, AVI, FLAC, FLV, M4A, M4V MKV, MOV, MP3, MP4, MPG, OGG, WAV, WEBM, WMA ve WMV formatlarında indirebilmek için ilk olarak, en çok tercih edilen videolarınızı indirmenin en basit yolu olan SaveFrom.net Helper’ı yüklemeniz lazım olur.
Instagram videolarını indirmek için SaveFrom.net Helper, size yüksek indirme sürati ve harika dönüştürme niteliği verir.


2. Yöntem “sfrom.net/” ya da “savefrom.net/” ilave ederek Instagram hizmetinden video indirmek
Instagram hizmetinden indirmenin ikinci tekniği, URL’nin başına “sfrom.net/” ya da “savefrom.net/” ilave edip Enter tuşuna basmaktır.
URL şu şekilde görünmelidir: sfrom.net/http://ornek.com/ ve sonuçta tercih yapabileceğiniz indirme bağlantılarının ve formatların tek listesini elde edersiniz.
Bu formül yanlızca Instagram videoları için değil, video sahibi olan internet sitelerinin %99’undan indirmek için kullanmak mümkün.


3. Yöntem Instagram videolarını SaveFrom.net internet sitesini kullanarak indirmek
SaveFrom.net internet sitesini açın, önceden kopyaladığınız Instagram bağlantısını sayfanın üst kısmındaki arama kısmına yapıştırın, Enter tuşuna medya ve tercih yapabileceğiniz direk indirme bağlantılarının ve makul formatların tek listesinin getirilmesini bekleyin.
Savefrom u kullanarak Instagram videolarını, resim ve müziklerini mp3, mp4 ya da başka formatlarda indirebilirsiniz.

Instagram video YAPILAN YORUMLAR