Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

İnternetsiz Kuranı Kerim Dinle

İnternetsiz Kuranı Kerim Dinle, Android telefon ve tabletleri üzerinde Kuran-ı Kerim dinlemek isteyen kişilerin ücretsiz olarak yararlanabileceği çok yararlı ve sade bir Android uygulaması.

Dilediğiniz yer ve zamanda Kuran dinleme fırsatı yakalamanızı sağlayan uygulamanın tasarımı da oldukça sade ve göze hoş geliyor. Bu nedenle kullanımı da son derece rahat.

Uygulamanın en güzel özelliği ise internetsiz bile Kuran-ı Kerim dinleyebiliyor olmanız. Fakat internetsiz dinleyebilmeniz için internet bağlantısı varken işlem yapılması gerekiyor. Gerekli işlemlerin yapıldığı sureleri internetiniz olmasa bile dinleyebiliyorsunuz.

Evde, işte, okulda ve dilediğiniz her yerde Android telefon ve tabletlerinizi kullanarak basitçe Kuran-ı Kerim dinleme imkanı sunan uygulama içerisinde Kuran-ı Kerim’de yer alan neredeyse tüm sureler bulunuyor. Tüm bu sureleri uygulama üzerinde liste halinde görebiliyor ve dilediklerinizi seçerek kendinize bir çalma listesi oluşturabiliyorsunuz.

Uygulama üzerinde dinleyerek beğendiğiniz sureleri dinlemesini istediğiniz tanıdıklarınız ile paylaşmanız da mümkün.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan uygulamayı hemen indirip, siz de istediğiniz zaman Kuran-ı Kerim dinleyebilirsiniz.

Incoming search terms:

  • internetsiz kuran
İnternetsiz Kuranı Kerim Dinle YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Myt Mp3 Downloader

Myt Mp3 Downloader Android işletim sistemlerine sahip akıllı mobil cihazlarında mp3 indirme programlarının başında gelmektedir. Mp3 indirme uygulaması olarak bir...

Kapat