Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
işcep indir

İşCep

İş Bankası Türkiye’deki ilk Android ve iphone uygulamalarından tek tanesine sahip ve işcep indir. Programlamayı kullanmak için kuşkusuz ki Android işletim ve ios işletim sistemine sahip tek akıllı telefona veyahut tablete gereksiniminiz var. 

Programın size sunmuş olduğu olanaklar epey geniş denilebilir. Para yatırma ve gönderme seçenekleri, pay senedi, döviz alım satımı, fatura ödemeleri, kredi müracaatı ve başka bankacılık işlemlerini yapma olanaklarına sahip. 

Ayrı olarak size en yakın İş Bankası şube ve bankamatiklerini görebilir, ekonomi bültenini derli toplu olarak program üstünden takip edebilirsiniz. Epey basit tüketilir tek arayüze sahip program düzenek kaynaklarını da epey bereketli kullanıyor ve herhangi bir güvenlik meselesine neden olmadan fazlası banka işleminizi yapmanıza imkan sağlıyor

İşCep apk, işcep iphone indirebilirsiniz.

İşCep uygulaması şifre alma

işcep kart parolası alma İşcep Web Parolası Alma Videosu Programlamayı telefonunuza indirin, İşcep’i açtıktan ardından ana ekrandaki Şifre Al opsiyonuna girin, Ihtiyaç duyulan talimatlar size bildirilecektir. Bu talimatları uygulayıp şifrenizi derhal alın.

Işcep uygulaması dil ayarı

Hesap sekmesindeki Site tercihleri bölümü altından İçerik dili‘nin yanındaki Değiştir’i tıklayın. Çeviri için bir dil seçin seçeneğinin altından üyeler tarafından oluşturulan içeriğin (ör. bilmediğiniz bir dilde paylaşılmış gönderiler ve yorumlar) çevrilmesini istediğiniz dili seçin.

Incoming search terms:

  • iş cep
İşCep YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Counter-Strike: Classic Offensive

Counter-Strike: Classic Offensive eğer CS 1.6 oynamayı özlediyseniz ilginizi çekebilecek bir CS: GO modu. ağımsız olarak geliştirilen bu ücretsiz mod...

Kapat