Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Lords Mobile Canavar Avı Rehberi

Lords Mobile Canavar Avı Rehberi

Lord mobile oyunu oynayan arkadaşlar için kendi deneyimlerimi sizle paylaşarak hazırladığım lord mobile canavar avı nasıl hızlı gelişir neye yarar konusunu aktaracağım.

Lords Mobile Canavar Avı nedir?

Lord mobile oynuyorsanız en önemli gelişme silahınız ya oyunu ücretli paket satın alarak geliştireceksiniz yada imkanları değerlendirerek gelişeceksiniz. Lord mobile canavar avlama yapıyoruz. Canavar seviyeleri 1,2,3,4,5 seviye olmak üzere oyun iç ekranında yer alıyor. Canavarlara vurarak hediye kazıyorsunuz kazandığınız hediyeler sizin çantanıza ve lonca hediye bölümüne gelmektedir.

Lonca karar kılmış olabilir sadece seviye 2 canavar avlanacak diye işte bu durumda daha iyi hediyeler lonca kutusuna düşecektir.

Sv.1 Canavar – Sıradan
Sv.2 Canavar – Sıradan-Sıradışı
Sv.3 Canavar – Sıradan-Nadir
Sv.4 Canavar – Sıradan-Destansı
Sv.5 Canavar – Sıradışı-Efsanevi

Lords mobile Canavar nasıl avlanır ?

Canavar avlamak için ilk önce oyunda kendinizi geliştirmeniz araştırma ve canavarları iyi tanımanız gerekmektedir.
Genelde iki tür canavar vardır.
Birincisi Lords mobile canavar avı büyücü
İkincisi Lords Mobile canavar avı fiziksel

Birbirinin yerine geçen kahramanlar şu şekilde:

 1. iblis avcısı, gölge, kızıl kılıç, baştan çıkaran, hırsızlar prensi (bunlar hem atik, hem arkadan bıçaklayan hemde kesici delici alet kullanan kahramanlar)
 2. ölüm okçusu, iz sürücü, kara karga ve üç kağıtçı (bunlar hem menzilli, hem ok atan hemde atik kahramanlar)
 3. Primadonna, deniz kavalyesi, bilgi dokuyucu, fırtına tilki, karanlık mürit (bunlar hem zeka kahramanı hemde can yenileme özelliği olan kahraman)
 4. Elementselci, fırtınalar bilgesi, kar kraliçesi, yakıcı, bombacı, alacakaranlık rahibesi (bunlar hem zeka kahramanı hemde bir elementi kontrol edebilen kahramanlar)


Bu canavarlar belirli aralıklarda oyun iç ekranında karşınıza gelmektedir.
Canavar türleri sizin bünyenizde bulunan heroların seçimine göre yüksek vuruş puanı almanızı sağlar. Herolar kısmına girdiğinizde Fiziksel ve Büyücü herolarınız vardır bu herolar gelişime açıktır. Büyücü canavara vururken sizlerde herolarınızı büyücü olarak seçmeniz gerekmektedir. Oyunda gücünüze göre canavar seviyesi seçilmelidir. Seçilen ekranda sizlere hangi herolarla vurmak istediğinizi seçerek canavara gidiyoruz. Aşağıdaki resimde hangi herolarla hangi canavara vurulacaksa resimde yer almaktadır.

Lords mobile Canavara Yüksek Nasıl Vurulur.?

Lords mobile canavar kesimi oldukça önem taşımaktadır. Canavara nasıl daha çok zarar verileceği konusunda aşağıda sıraladım

 • Canavar kesimine giden canavarın büyücü mü fiziksel mi bu önemlidir. Canavara giden kahramanlarında büyücü ve fiziksel seçmeliyiz.
 • Kahramanlarımızı sürekli olarak geliştirmeliyiz.
 • Kahraman geliştirmek için Etapları tamamlamamız gerekmektedir. Etapları tamamladıktan sonra Her kahraman için madalya toplama bölümü vardır. Lords mobile hero madalya renkleri ( GRİ,YEŞİL,MAVİ,MOR,SARI ) madalya olarak güçlendirmeliyiz.
 • Kahramanlarımızın madalyalarından başka seviyelerini tamamlamalıyız. Seviyeler 8 seviyeden oluşmaktadır. Bunu yapmak için Etapları tamamlamalı kahraman parçaları toplamalıyız.
 • En önemlisi Lords mobile Canavar Araştırması;
 • Lords mobile oyununa başlayan yeni kişiler ilk önce canavar araştırması yapmalıdır. Canavar araştırmasını saray ve sunak bölümünü açana kadar seviye 9 da sabit tutulmalıdır.

Bu resimde yer alan herolardır. Bu heroların bazıları ücretli herolar bazıları ise sizin etapları geçerek kazandığınız herolardır.
Hangi canavarın hangi heroya uygun olduğu yukarıdaki tablodan takip edilebilir.

Canavar Avı için Canavarlar için Herolar

lord mobile canavar hardrox için gerekli herolar ; Hardrox canavarı en zor canavarlardan biridir güçsüz olduğu herolar aşağıdaki gibidir.

Lords mobile kara kanat canavarı için herolar resimde görülen kahramanlar kullanılabilir.

lords mobile kara kanat heroları

lords mobile bon appeti canavarları resimde görüldüğü üzere herolar kullanılabilir. Bon appeti zor bir canavardır kesim için iyi hero olması gerekmektedir.


lords mobile bon appeti

lords mobile Gargantua canavar avında resimde görüldüğü üzere canavarlar seçilebilir.

Incoming search terms:

 • lordmobile canavar heroları
 • Lords mobile canavar
 • lords mobile canavar avı hardrox
 • lords mobile кем бить мобов
 • кем бить монстроа lords mobile
 • Лорд мобайл кем бить монстров
Lords Mobile Canavar Avı Rehberi YAPILAN YORUMLAR

 • admin
  7 ay önce

  Arkadaşlar Canavar için ; anlamadığınız sorular varsa buradan yorumları doldurarak donuş yapabilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
Kaptan Tsubasa

Tsubasa indir, Tsubasa japon bir futbol meraklısı gençin hayatını konu almış anime oyunudur. Tsubasa oyunu bilgisayarda oynayabilirsiniz. Ülkemizde küçük golcü...

Kapat