Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Lords Mobile Canavar Avı Rehberi

Lords Mobile Canavar Avı Rehberi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Lord mobile oyunu oynayan arkadaşlar için kendi deneyimlerimi sizle paylaşarak hazırladığım lord mobile canavar avı nasıl hızlı gelişir neye yarar konusunu aktaracağım.

Lords Mobile Canavar Avı nedir?

Lord mobile oynuyorsanız en önemli gelişme silahınız ya oyunu ücretli paket satın alarak geliştireceksiniz yada imkanları değerlendirerek gelişeceksiniz. Lord mobile canavar avlama yapıyoruz. Canavar seviyeleri 1,2,3,4,5 seviye olmak üzere oyun iç ekranında yer alıyor. Canavarlara vurarak hediye kazıyorsunuz kazandığınız hediyeler sizin çantanıza ve lonca hediye bölümüne gelmektedir.

Lords mobile Canavar nasıl avlanır ?

Canavar avlamak için ilk önce oyunda kendinizi geliştirmeniz araştırma ve canavarları iyi tanımanız gerekmektedir.
Genelde iki tür canavar vardır.
Birincisi Lords mobile canavar avı büyücü
İkincisi Lords Mobile canavar avı fiziksel
Bu canavarlar belirli aralıklarda oyun iç ekranında karşınıza gelmektedir.
Canavar türleri sizin bünyenizde bulunan heroların seçimine göre yüksek vuruş puanı almanızı sağlar. Herolar kısmına girdiğinizde Fiziksel ve Büyücü herolarınız vardır bu herolar gelişime açıktır. Büyücü canavara vururken sizlerde herolarınızı büyücü olarak seçmeniz gerekmektedir. Oyunda gücünüze göre canavar seviyesi seçilmelidir. Seçilen ekranda sizlere hangi herolarla vurmak istediğinizi seçerek canavara gidiyoruz. Aşağıdaki resimde hangi herolarla hangi canavara vurulacaksa resimde yer almaktadır.

Lords mobile Canavara Yüksek Nasıl Vurulur.?

Lords mobile canavar kesimi oldukça önem taşımaktadır. Canavara nasıl daha çok zarar verileceği konusunda aşağıda sıraladım

  • Canavar kesimine giden canavarın büyücü mü fiziksel mi bu önemlidir. Canavara giden kahramanlarında büyücü ve fiziksel seçmeliyiz.
  • Kahramanlarımızı sürekli olarak geliştirmeliyiz.
  • Kahraman geliştirmek için Etapları tamamlamamız gerekmektedir. Etapları tamamladıktan sonra Her kahraman için madalya toplama bölümü vardır. Lords mobile hero madalya renkleri ( GRİ,YEŞİL,MAVİ,MOR,SARI ) madalya olarak güçlendirmeliyiz.
  • Kahramanlarımızın madalyalarından başka seviyelerini tamamlamalıyız. Seviyeler 8 seviyeden oluşmaktadır. Bunu yapmak için Etapları tamamlamalı kahraman parçaları toplamalıyız.
  • En önemlisi Lords mobile Canavar Araştırması;
  • Lords mobile oyununa başlayan yeni kişiler ilk önce canavar araştırması yapmalıdır. Canavar araştırmasını saray ve sunak bölümünü açana kadar seviye 9 da sabit tutulmalıdır.

Bu resimde yer alan herolardır. Bu heroların bazıları ücretli herolar bazıları ise sizin etapları geçerek kazandığınız herolardır.

Canavar Avı için Canavarlar için Herolar

lord mobile canavar hardrox için gerekli herolar ; Hardrox canavarı en zor canavarlardan biridir güçsüz olduğu herolar aşağıdaki gibidir.

Lords Mobile Canavar Avı Rehberi YAPILAN YORUMLAR