Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Microsoft .NET Framework

Yeni kuşak web yazılımlara kuvvetli tek taban hazırlamak için tasarlanan.NET Framework 4 ile yüksek nitelikte programlar hazırlanabilecek.

.NET Framework 4 .NET Framework’un külüstür versiyonları eşliğinde çalışarak ve paralel programlamaya destur sunarak orta tabaka uygulamalarının performansında devasa tek artış sağlıyor.
Yeni versiyon sanayi standartlarına verilen takviye, daha çok dil kullanma üstünlüğü, sunmuş olduğu yüksek performans ile külüstür sürümlerinden bölünüyor.

framework

framework indir

Microsoft .NET Framework Nasıl indirilir

Önemli! Yönlendirme sitesine girerek Microsoft .NET Framework 4.5 sayfasından ; Dil paketi seçilerek indir tuşuna basılmalıdır.

Kendi orjinal açıklaması aşağıdaki gibidir.

.NET Framework 4.5, .NET Framework 4 için uygun ve yerinde bir güncelleştirmedir. .NET Framework 4.5’i C#, Visual Basic veya F# programlama dilleriyle birlikte kullanarak Windows uygulamaları yazabilirsiniz. .NET Framework 4.5 C#, Visual Basic ve F# için önemli dil ve çerçeve geliştirmeleri içerir; bu geliştirmelerle kolayca zaman uyumlu kod, yanıt veren kullanıcı arabirimi ve web uygulaması ölçeklenebilirliğinin bir karışımı olan zaman uyumsuz kod yazabilirsiniz. .NET Framework 4.5 ASP.NET, Yönetilen Genişletilebilirlik Çerçevesi, Windows Communication Foundation, Windows Workflow Foundation ve Windows Identity Foundation gibi diğer işlevsel alanlar için önemli iyileştirmeler sunar. .NET Framework 4.5 daha iyi performans, güvenilirlik ve güvenlik sağlar.

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows 7 Service Pack 1; Windows Server 2008 R2 SP1; Windows Server 2008 Service Pack 2; Windows Vista Service Pack 2

Microsoft .NET Framework YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Paint.NET

Paint.NET sisteminizde ücretsiz ve süratli yoldan resim ve fotoğraf tertip etme işlemlerini yapabilmek için kullanabileceğiniz kalifiye tek vasıta.Bilgisayarlarımızda kullanabileceğimiz birçok değişik ve ücretli resim ve fotoğraf tertip etme programı olsa da, piyasada...

Kapat