Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Minecraft

Minecraft

Minecraft indir Minecraft dünyanın en çok oynan strateji oyunlarından konu olarak kendi dünyanızı bloklardan oluşturun.

Kendinizin yaratıcılık özelliği varsa, sizin tamamen düşünce yapısına göre küplerden üç boyutlu oyun şekilde tasarımlar oluşturabilirsiniz. Hayatta kalma oyunu aklınıza gelen dünyayı kendi zevkinize göre oluştura bilirsiniz. Dünyanın içerisinde hiç bir engel olmadan sizler dolaşacaksınız.

Minecraft nasıl oynanır

minecraft indir

minecraft

Minecraft oyunu, hayal dünyanı zorlayarak kendini sanal oyunda bir dünya oluşturarak sınırları olmayan bir yapı küplerle camiler,evler vs. yapılar oluşturabilirsiniz. Kendi dünyanızda hayatta kalma oyunu oynuyorsunuz. Minecraft oyunun dünyada çok yaygın olarak oynan bir oyun olduğu herkesler tarafından bilinmektedir. Bugün sadece 18 milyon kişi PC/Mac’de oynuyor. Bu rakama xbox, playstation, ios ve android platformlu cihazlarda oynayanları da ekleyince 40 milyondan fazla kişinin Minecraft oynadığını söylüyor istatistikler. İnanılmaz bir rakam.  Bu rakama göre bağımlılık oranı oldukça yüksek.

Minecraft çocuklar için uygun mu sorusuna gelirsek minecraft ücretsiz indir diyerek oyunu indirebilirsiniz. Oyun aslında 13 yaş üstüne göre uygunluk vermekte olup kullanışı ve tasarımı daha ufak çocukların oynayabileceği düzeyde tasarlanmıştır.

Minecraft pc bilgisayarlarınıza minecraft ücretsiz indir yaparak kurabilirsiniz.

https://www.minecraft.net/tr-tr/download/ adresine girerek güncelleme paketlerine ulaşabilirsiniz. Sitemizden minecraft mobile (android ve ios cihazlar için hazırlanmış ) eklentisini indirebilirsiniz.

Minecraft Nasıl İndirilir ve Kurulur?

1- Oyunu indirmek istediğimiz linki tıklayarak kullanmakta olduğumuz cihazın veri bölümüne indiriyoruz. (android,ios,windows)

2- Sistemimize inen Minicraft.msi dosyasını açarak sistemimiz üzerinden indirim işlemi başlıyor indirimin tamamlanmasını bekliyoruz.

3- Dosyalar indikten sonra kurulumu açıp sürekli ileri sekmesini tıklayarak tamamlıyoruz.

Minicraft artık masaüstünde simge olarak gelmiş bulunmakta tıklayarak oyunun açılmasını sağlıyoruz.

BU, BLOK YERLEŞTİRME VE MACERALARA DEVAM ETME HAKKINDA BİR OYUNDUR. Sırlar, mucizeler ve tehlikelerle dolu -buzlu dağlarda, bataklıklı koylarda, büyük meralarda ve çok daha fazlasında – geniş açık arazide sonsuz olarak üretilen dünyalarda ayarlanmıştır.

NASIL OYNANIR Minecraft oynamak için tek bir yol yoktur.

Oyuncuların kendi başlarına ne yapmak istediklerine karar verdikleri açık uçlu bir oyundur! Bununla birlikte, birkaç mod sunuyoruz:

Yaratıcı Mod , oyunculara hayal edebilecekleri her şeyi inşa etmek için sınırsız kaynaklar verilir; ve Hayatta Kalma Modu , oyuncuların kendilerini beslemek, barındırmak ve savunmak için dünyayı keşfetmesi ve kaynaklarını araştırması gereken yerler Ya da arkadaşlarınıza çevrimiçi olarak katılabilir ve kendi kurallarınızı oluşturabilirsiniz

! Minecraft’ı çeşitli platformlarda oynayabilirsiniz – size uygun olan birini bulun!

Incoming search terms:

  • minecraft oyunu ucretsiz indir
Minecraft YAPILAN YORUMLAR

  • Minecraft Dungeons indir – Minecraft Paketi Zindanlar daha Güçlü!
    2 sene önce

    […] yükleme paketi olduğu için minecraft oyununu bilgisayarınıza indirip yamayı üzerine kurmanız […]

Önceki yazıyı okuyun:
GTA 5 Türkçe Yama

Gta 5 Türkçe yama indir , Gta 5 oyununu Türkçe oynamak isteyenler tarafından hazırlanmıştır. Bu yamayı bilgisayarınıza kurduğunuzda Türkçe dil...

Kapat