Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Motocraft

Soluk kesen motor yarışları yapabileceğiniz ve rakiplerinize alanokuyarak hünerlerinizi sergileyebileceğiniz Motocraft, mobil platformda yarış oyunları arasında bulunan ve surat binden fazla oyun tutkunu doğrulusunda keyifle oynanan ekstrem tek oyundur.

Çarpıcı grafikleri ve ses efektleri ile ilgi çeken bu oyunda emel, zorlu yarış pistlerinde motosikletinizle beraber sürat hudutlarını aşmak ve rakiplerinizi geçerek yarışı birinci sırada sonuçlandırmaktır.
Dilerseniz yarışlardan elde ettiğiniz para ile kendisi tasarladığınız pistleri kullanabilir ve motorlarınızı geliştirerek yarışlarda henüz da süratligide bilirsiniz.
Çevrimiçi özelliği vasıtası ile dünyanın değişik illerinden oyunculara karşımaç edebilir ve zirveye isminizi yazdırabilirsiniz.

Android işletim sistemini içeren tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışan ve oldukça geniş bir kitleye hitap eden Motocraft, sıkılmadan oynayabileceğiniz eğlenceli bir yarış oyundur.Oyunda onlarca değişik yarış motosikleti ve 100’den çok pist bulunmaktadır.

Ayrıca motorlarınızı geliştirebileceğiniz çoğu yedek parça yer almaktadır.
Lastik ve motor gibi muhtelif parçalar satın alarak motosikletinizi özelleştirebilir ve yarışlarda daha iyi olabilirsiniz.
Böylece düzey atlayabilir ve yeni bölümlerin kilidini açabilirsiniz.

Motocraft YAPILAN YORUMLAR