Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Moy 7 Apk

Moy 7 indir, Moy 7 sanal evcil hayvan oyunu seçeceğiniz bir hayvanın bakımını üstlenmeye hazır mısınız? Android cihazlarınızda sanal evcil hayvan oyunu oynayın.

Moy 7 indir

Moyunuz yani sizin sanal evcil hayvanınız, Oyun küçükler için hazırlanmış Moy’unuzu seçin ve onu besleyin onunla oyunlar oynayın Moy’unuz için sanal ortamda sosyalleşmesini sağlamalısınız.

Moy çevre ile daha fazla etkileşimde olacaksınız etraftaki canlı renkler sizin ve Moy’unuzun ilgisini çekecetir.

Moy içinde toplamda 85’ün üzerinde oyun ve etkinlik mevcut seçiminizi yaparak oyuna başlayabilirsiniz. Moy gelişimi için bir çok oyun var ve para toplamaya ihtiyacınız var mini oyunlardan para toplayabilirsiniz. Mini oyunlar 4 farklı türe ayrılıyor Gündelik oyunlar, atari oyunu, yarış ve bulmaca oyunlarını oynayarak etkinlikte yapabilirsiniz. Piyano gitar çalmak, davul çalmak gibi bir etkinliğin dışında resim severler için hazırlanmış boyama aksiyonları sizleri bekliyor.

Bu oyun tamamen Moy’unuza ilgi göstermekle ilgili. Dişlerini fırçalayarak, kirlendiğinde yıkayarak, yatma zamanı gelince uyumaya göndererek, sağlıklı yiyeceklerle besleyerek, egzersiz yaptırarak ve onunla oyunlar oynayarak Moy’a yardım edin. Moy’unuza ne kadar sevgi ve ilgi gösterirseniz, o kadar çok büyür ve mutlu olur.

Farklı mini oyunları oynayarak toplayacağınız paraları, Moy’unuz için yeni kıyafetler, ten renkleri, saç stilleri ve hatta sakallar satın almak için harcayabilirsiniz. Bu paraları evinizi dekore ederek, akvaryum için balıklar, hayvanat bahçeniz için yeni hayvanlar satın alarak, kendi tatlılarınızı pişirmek için malzemeler satın alarak ve daha birçok şekilde de harcayabilirsiniz.

Moy 7 Apk YAPILAN YORUMLAR