Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
mta indir

MTA – Multi Theft Auto San Andreas

MTA indir – Multi Theft Auto Gta San andreas kullanıcıları için geliştirilmiş bir çok çevrim içi kişilerle aynı ortamda oynama imkanı sağlayan geniş yapılı bir çevrim içi yamasıdır. Bu yama sayesinde bir çok kişiyle tanışma imkanı bulacaksınız. MTA kullanımı kolay ve sürekli güncellenen bir multiplayer programıdır.

MTA – Multi Theft Auto San Andreas Nedir ?

MTA – Multi Theft Auto San Andreas oyunun bir çok kişi ile çevrim için oynamanıza olanak sağlar artık görev peşinde koşmadan sıkılmadan internet bağlantısı kullanarak bir çok kişiyle anlık oynayabilirsiniz.

Multi Theft Auto (MTA), Rockstar’ın Grand Theft Auto oyun serisi için çok oyunculu bir modifikasyondur: oyunu bu şekilde uyarlayan bir yazılım parçası, Grand Theft Auto’yu arkadaşlarınızla çevrimiçi oynayabilir ve kendi oyunlarınızı geliştirebilirsiniz. Grand Theft Auto oyun serisindeki çok oyunculu işlevsellikten dolayı hayata geçirildi ve orijinal oyunun tamamında tamamen yeni bir platform sağlayarak oyuncuların istedikleri her türlü oyun modu ve türünü oynamalarını sağladı. ve geliştiricilerin çok güçlü komut dosyası motorumuzu kullanarak geliştirmeleri.

MTA – Multi Theft Auto San Andreas Destek ?

MTA – Multi Theft Auto San Andreas Windows 7,Xp ve Vista üzerinden oynama imkanı var sitemiz üzerinden işletim sisteminiz göre dosyayı indirip kullanabilirsiniz.

MTA indir

Incoming search terms:

  • nu vot
  • mta indir
MTA – Multi Theft Auto San Andreas YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
twittter video indir
Twitter Video

Twitter Video indir, Twitter en çok kullanılan sosyal iletişim sitesi üzerinden video veya gif uzantılı dosyaları ücretsiz olarak kullanan Twitter...

Kapat