Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

NBA Playgrounds

NBA Playgrounds eğer eskiden oynadığınız NBA Jam veya NBA Hangtime gibi klasik arcade basketbol oyunlarını özlüyorsanız size aradığınız eğlenceyi sunabilecek yeni bir basketbol oyunu.

Sokak basketbolu maçlarına katıldığımız NBA Playgrounds, havada uçarak yaptığımız çılgın smaçları ve eğlence odaklı karşılaşmaları bilgisayarlarımıza geri getiriyor. Bu tür fantastik basketbol oyunları yıllar içinde oyun konsolları için yayınlanmış olsa da maalesef bilgisayarlara gelmiyordu. Şimdi PC üzerinde de arcade basketbol keyfini yeni nesil grafiklerle yaşayabiliyoruz.

NBA Playgrounds’de 2’şerli takımlar halinde maçlara çıkmaktayız. Oyuncular dilerlerse çevrimdışı olarak yapay zekaya karşı maç yapabilir, dilerlerse oyunu aynı bilgisayar üzerinde 4 arkadaş ortak olarak oynayabilir, dilerlerse de online maçlarda yeteneklerini diğer oyunculara karşı test edebilir.

NBA Playgrounds’un güzel yönü gerçek oyunculara ve gerçek NBA takımlarına yer vermesi. Üstelik NBA tarihinde efsane olmuş eski oyuncular da NBA Playgrounds’da yer alıyor. Maçları kazandıkça yeni oyuncuların kilidini açabiliyor, sahip olduğunuz oyuncuları geliştirebiliyorsunuz.

NBA Playgrounds’daki maçlarda dünya çapına yayılmış basketbol alanlarında rakiplerinizle karşılaşmaktasınız. Tatmin edici bir grafik kalitesi sunan oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

– Windows 7 işletim sistemi ve üst versiyonları (Oyun sadece 64 bit işletim sistemlerinde çalışmaktadır)

– 2.93 GHz Intel Core i3 530 işlemci

– Nvidia GeForce 630 GT ekran kartı

– 4 GB RAM

– 7 GB boş depolama alanı

– DirectX 11

– DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

NBA Playgrounds BENZER İÇERİKLER
NBA Playgrounds YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Football Manager Touch 2017

Football Manager Touch 2017, eğer kendi futbol takımı yöneticilik kariyerinize adım atmak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir menajerlik oyunu. SEGA...

Kapat