Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Nightwolf: Survive the Megadome

Nightwolf: Survive the Megadome şayet hem yarışmayı hatta aksiyonu seviyorsanız boş vakitlerinizi eğlenceli tek şeklinde değerlendirmenize yardımcı olabilecek tek oyun.
Bir aksiyon oyunu ve tek yarış oyunu karışımı şeklinde hazırlanmış Nightwolf: Survive the Megadome’da cyberpunk temalı tek dünyaya misafir oluyoruz. 80’li senesinin atmosferini taşıyan oyunda Megadome ismi verilen ve kişileri eğlendirmek için araçların savaştığı tek arenada yarışmacı oluyor, seyircileri coşturmak için rakiplerimizle yüzleşiyoruz. Silahlarla donatılmış araçlarımızla yapmamız lüzumlenen şey ise rakiplerimizi parçalamak ve arenada tek yaşamda kalan vasıta olmak.
Nightwolf: Survive the Megadome’da değişik arenalarda, değişik düşmanlarla çarpışabilmekteyiz. Savaşlarda etkin alabilmek için aracımızı ve silahlarımızı geliştirmemiz gerekmektedir, bu iş için de arenada savaşarak kazanacağımız şöhret puanını kullanmamız gerekmekte. Kendisine kalifiye tek resim stili olan oyunun düzenek ihtiyaçları de epey düşük. Nightwolf: Survive the Megadome asgari düzenek ihtiyaçları şu şekilde:
– Windows 7 işletim sistemi
– 2 GHz işlemci
– 4 GB RAM
– Intel HD 3000 ekran kartı
– DirectX 11
– 2 GB boş depolama alan

Nightwolf: Survive the Megadome BENZER İÇERİKLER
Nightwolf: Survive the Megadome YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Hunter: Master of Arrows

Orta Çağ fantezi dünyasında muhafız olmayı hayal ettin mi? Düşman güçleri yaklaşıyor. Atış ve muhabere yeteneklerini ilerletmek için alıştırma yap,...

Kapat