Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Office 365

Office 365 indir Ücretsiz olarak bilgisayarınıza tek uygulama ile tüm Microsoft ofis programlarına sahip olacaksınız 1 aylık ücretsiz deneme süresi hediyesiyle.

Microsoft Office 365 nedir ? hangi içeriklere sahip olacaksınız

Office 365 program kapsamında sizlerin ulaşabileceği Word, Excell,PowerPoint,Outlook,Onenote gibi önemli programlar microsoft paketinin içermektedir.
Bilgisayarınıza tek tek ofis araçlarını indirmenize gerek yok bu Office 365 paketiyle tek seferde tüm ofis programlarını bilgisayarınıza indirebileceksiniz.
Office 365 1 aylık ücretsiz deneme versiyonu sayesinde ofis programlarını tam olarak inceleme fırsatı yakalayacaksınız.

Office 365 indirme ve satın alan kullanıcılarına Microsoft OneDriver bulut deposu 1 TB boyutunda kullanma fırsatı yakalamaktadır. Bilgisayarınızda yaptığınız çalışmaları her yere taşımak isterseniz bulut deposuna kayıt etmeniz yeterli olacaktır.

Office 365 Mobil Cihazlar için Geçerli olan

Microsoft Office 365 sadece PC üzerinden çalışmaz kullanmakta olduğunuz mobil cihazlarına da ilgili dosyayı yüklemeniz durumunda mobil cihazlarda ofis uygulamalarına erişe bilirsiniz.

Microsoft Office 365 Android için indir

office 365 mail giriş, Office 365’in bizlere sunduğu güvenilir ve içeriği genişletilmiş mail programıdır. office 365 mail ister eklenti paketlerini bilgisayarınıza yada mobil cihazlarına kurarak office 365 mailine ulaşabilirsiniz.
Milyonlarca kullanıcının e-posta hesaplarını, takvimlerini ve dosyalarını tek bir yerde birleştirmelerini sağlayan Android için Outlook uygulamasıyla tanışın.

Office 365 mail android cihazlarına ulaşım için

Microsoft Office 365 indirdiğinizde aşağıdaki program içeriğine sahip olacaksınız.

  • Microsoft Word: Belge oluşturmanızı, görüntülemenizi, düzenlemenizi, paylaşmanızı sağlar. E-postalara eklenen belgeleri görüntüleyip düzenlemenize izin verir.
  • Microsoft Excel: Güçlü elektronik tablolar oluşturmanızı, görüntülemenizi, düzenlemenizi ve paylaşmanızı sağlar. Yeni grafik türleri ve Excel Fikirler özelliğiyle verilerinizi görselleştirebilir ve eğilimler belirleyebilirsiniz. Muhasebe, denetim, finans ve diğer alanlardaki çalışmalarınızı istediğiniz kişilerle birlikte istediğiniz yerden yürütürsünüz.
  • Microsoft PowerPoint: Sunum aracına erişmenizi sağlar. Etkileyici tasarımlar, zengin animasyonlar, sinematik hareketler, üç boyutlu modeller ve simgelerle fikirlerinizi aktarmanızı ve büyüleyici sunumlar oluşturmanızı sağlar.
  • Microsoft Outlook: Tüm e-posta hesaplarınızı ve takvimlerinizi tek bir yerde toplar. Gelen kutunuzu takip etmeniz ve bir iş planlamanız gerektiğinde en verimli, düzenli ve bağlantılı yöntemle çalışmanızı kolaylaştırır.
  • Microsoft OneNote: Dijital not defteriniz ancak çok yetenekli. Kesinlikle unutmamanız gereken günlük işleri takip edebilir, büyük etkinlikler planlayabilir, fikirlerinizi kaydedebilirsiniz.
  • Microsoft OneDrive: Office 365’deki dosyalarınıza bağlanarak istediğiniz her yerden erişme, paylaşma ve birlikte çalışma kolaylığı sunar. Masaüstü, web, mobil cihazlarınızda Word, Excel ve PowerPoint dosyalarınız her zaman günceldir.

Incoming search terms:

  • mikrosoft 365 ucretsiz indir
Office 365 BENZER İÇERİKLER
Office 365 YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Instagram Video İndirici

Instagram Video İndirici servisiyle Instagram’da gördüğünüz ve saklamak istediğiniz fotoğraf ve videoları kolayca indirebilirsiniz. Bilgisayarınız üstünden basitçe Instagram videoları ve resimlerini indirmenize imkân tanıyan Instagram Video...

Kapat