Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Open Broadcaster Software – OBS

Open Broadcaster Software web üstünden yayın yapmanıza imkan sağlayan tek yazılımdır
Open Broadcaster Software veyahut kısa isimiyle OBS, kullananlara web üstünden yayın yapma – streaming ile ilgili yardım eden fiyatsız tek stream yazılımıdır.
Açık kaynak koduna bulunduran tek proje olan OBS Studio kullananlara videolar kaydetme ve işlek yayın yapma olanağı sağlıyor.
Program vasıtasıyla bilgisayarınızdaki görüntüleri internette yayınlayabiliyor, oyun işlek yayını yapabiliyor ve bu yayınları bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz.
Open Broadcaster Software yayın yapabilmeniz için değişik servisleri desteklemekte.
Open Broadcaster Software kullanarak Facebook, YouTube, Twitch, iNSTAGIB.tv, DailyMotion, CashPlay, CyberGame ve Hitbox servisleri üstünden işlek yayın yapabilmektesiniz.
Open Broadcaster Software kullananlara değişik kaynaklardan video kaydı yapabilme olanağı sağlıyor.
Dilerseniz Open Broadcaster Software kullanarak slayt gösterileri yayınlayabiliyor, yazılar ekleyebiliyor, oyun görüntülerini yayınlayabiliyor ya da webcam görüntülerinizi yayınlaya biliyorsunuz.
Bunun yanısıra masaüstünüzde gayret gösteren tek programlamayı kaydederek yayınlayabilmektesiniz.
Bilgisayarda Facebook Oyun Işlek Yayını Sebep Yapılır
Oyun videosu yayınlama ile ilgili size yardımcı olacak Open Broadcaster Software’in mevcut güzel tek kaliteyi programın videolarınızı yayınlamadan evvel size sebep görüneceklerini gösteren tek ön izleme moduna sahip olması.
Bu sayede ufak ayarlamalar yapabiliyor ve videolarınızın en iyi şeklinde görünmelerini mümkün kılabiliyorsunuz.
Open Broadcaster Software video ve ses yayınları için ayrıntılı nitelik ayarları sunuyor.
Farklı kodlama seçeneklerinin yer aldığı Open Broadcaster Software videoları yayınlayacağınız çözünürlüğü belirleyebilmenin yanısıra yayın yapılacak monitörü seçme, kare süratini (FPS) tayin olanağı da sağlıyor.
Mikrofon ayarlarınızı da program üstünden yapılabilir, mikrofon güçlendirmeyi açıp kapayabilir, kısayol tuşlarını belirleyebilirsiniz.
Open Broadcaster Software kendisi ayarlarınızı değişik kalıplar durumunda kaydedebilmenize izin veriyor ve değişik yayınlar için kullanacağınız ayarlar arasında basitçe geçiş yapmanıza imkan sağlıyor.

Open Broadcaster Software – OBS YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
gta 5 indir
GTA 5 Gravity Gun Mod

GTA 5 Gravity Gun Mod resmi tek GTA 5 modu değildir. Bu nedenle bu modu yüklemeniz şayet GTA 5'in orijinal...

Kapat