Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Opera Mini

Opera Mini sürat ve konfor demektir ve tekilce tek internet tarayıcıdan henüz fazlasıdır! Hafiftir ve sıkışık, ağır ağlarda dahi internette daha süratli gezinmenizi sağlarken gizliliğinize hürmet gösterir. Akıllı Tarama özelliğimiz, size ideal data tasarrufunu seçer, böylelikle data planınızla henüz fazla zaman gezinebilirsiniz

Sinir bozucu reklamları önler ve offline dosya paylaşımına sahip kuvvetli tek indirme istikameteticisi içermektedir. Kullanımı kolay bölge oynatıcısının tek elli modu vasıtası ile sizin için sunulan AI takviyeli şahsileştirilmiş haberlerin yanında meselesiz tek şeklinde müzik dinleyebilir ve video takip etyebilirsiniz.

En Önemli Özellikler

• Veri Tasarrufu Sağlayın

%90’a kadar veri tasarrufu sağlayın ve tarama deneyiminizi aksatmadan yavaş ağlarda bile daha hızlı gezinin. Opera Mini’nin Akıllı Tarama özelliği en iyi deneyiminiz için tarama modunu otomatik olarak seçerken günlük veri tasarruflarınızı kolayca kontrol edin.

• Akıllı İndirme

Siteleri indirilebilir video ve müzik dosyaları açısından otomatik olarak tarar ve arka planda indirir. Önceki indirmelerinizi ve cihazınızdaki diğer dosyaları kolayca bulun – klasörlerin içinde daha fazla kaybolmaya gerek yok. Akıllı İndirme, Opera Mini’nin video oynatıcısı ve Çevrimdışı Dosya Paylaşımı ile entegre edilmiştir, böylece dosyaları kolayca indirebilir ve paylaşabilirsiniz!

• Çevrimdışı Dosya Paylaşımı

İnternet bağlantısı veya veri kullanımı olmadan dosyaları güvenli bir şekilde gönderin ve alın. Çevrimdışı Dosya Paylaşımı, resimleri veya diğer dosyaları 300 MB/sn’ye varan yüksek hızda aktarabilir, bu da her yerde dosya paylaşmak için ideal bir çözümdür! QR kodunu tarayın ve diğer Opera Mini kullanıcılarıyla saniyeler içinde paylaşın.

• Reklamları Engeller

Opera Mini’nin yerleşik bir reklam engelleyicisi vardır, bu sayede web’de can sıkıcı reklamlar olmadan gezinebilir ve pürüzsüz bir web tarama deneyimi yaşayabilirsiniz!

• Tarayıcınızı Özelleştirin

Opera Mini’nin kontrolü SİZDE! Tarayıcınızı özelleştirmek için beğendiğiniz düzeni, temayı, haber kategorilerini ve daha fazlasını seçebilirsiniz. Opera Mini’nizi ön plana çıkarın!

• Kişiselleştirilmiş Haberler

İlgi alanlarınıza göre tasarlanmış popüler yerel ve küresel haberleri öğrenin. Opera Mini tarayıcısındaki güncellenen haber akışı, güçlü AI haber motorumuz tarafından desteklenmektedir. Size uygun kişiselleştirilmiş konuları görmek için beğendiğiniz kanalları takip edin.

• Video Oynatıcı

Canlı izleyin ve dinleyin ya da daha sonrası için indirin. Mini’nin video oynatıcısında, mobil cihazlarda kolaylık için tek elle kullanım modu bulunur ve İndirme Yöneticinize entegre edilmiştir.

• Çevrimdışı Okuma

Wi-Fi ile haberleri ve web sayfalarını telefonunuza kolayca kaydedin ve daha sonra çevrimdışı olarak okuyun. Wi-Fi ile bağlıyken haberleri otomatik olarak yenilemeyi seçebilir, kaydedilen dosyaları kolayca yönetebilirsiniz. Gezinme çubuğunuzdaki Çevrimdışı Okuma’ya bir kısayol ekleyerek bunlara hızlı bir şekilde erişin.

Opera Mini BENZER İÇERİKLER
Opera Mini YAPILAN YORUMLAR