Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Opera VPN

Opera VPN, ülkemizde erişime kapatılmış ya da engellenmiş olan sitelere rahatlıkla girmenize imkan tanıyan tek VPN programı olarak karşımıza geliyor.
Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ya da tabletlerinizden kullanabileceğiniz bu program vasıtası ile, mobil platformlarda hiçbir engele takılmadan internette gezebileceksiniz.
Arkasında Opera gibi emin tek kaynağın bulunduğu programlamayı herkese tavsiye ediyorum. En süratli ve emin VPN hizmetlerinden birini veren Opera, bizi toplumsal olaylarda yaşanan engellerden alıp kurtarıyor ve temiz tek şeklinde internette dolaşmamıza imkan tanıyor.
İnternette istediğimiz içeriğe ulaşmanın engellenemeyeceği bilinirken bu tür uygulamalara gereksinim duymamız açıkçası bir miktar sinir bozucu.
Buna karşın piyasada kalifiye tek VPN hizmeti bulunmak zorlaşıyor.

Opera 20 senelik geçmişi ve 350 milyondan çok insanın arkasında olmasıyla ön tasarıya çıkıyor ve VPN hizmeti ile ilgili da kullanıcı şaşırtmıyor.
Reklamların yanı sıra izleyicileri de engel olan Opera VPN tam manasıyla web arkadaşı diyebilirim.Eğer tek VPN uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız Opera VPN’i fiyatsız indirebilirsiniz.

En tanınmış web tarayıcılarından bir tanesi olan Opera, bu gün yaptığı ilân ile tarayıcısına fiyatsız VPN servisini birleşik ettiğini açıkladı.
Böylece VPN servislerine gereksinim duyan kullanıcılar, hiçbir bedava olarak ve değişik tek uygulama kurmaya lüzum duymadan doğrudan Opera tarayıcısı üstünden VPN kullanabiliyor.
Bu program “Opera VPN indir!” dediğinizde göre, sizlere internet üstünde hudutsuz tek istiklal gerçekleştirmeyi amaçlıyor.

Opera VPN nedir? Opera VPN sebep açılır?

Opera’nın bu servisinden yararlanabilmek için ilk olarak Opera Geliştiriciler Sürümü’nü kullanmanız gerekmektedir.
Aşağıdaki bağlantıdan Opera Geliştiriciler Sürümü’nü indirip kurabilirsiniz.
Opera VPN PC
Şirketin bu programını kullanmak için ilk olarak Opera Internet tarayıcıyı indirmeniz gerekmektedir.
Yapılan aktüellemelerle birlikte, bundan sonra adres çubuğunun derhal solunda VPN düğmesi yer almakta.
Bu düğmeye basarak hatıranda programlamayı aktif edebilir ve internette özgürce dolaşabilirsiniz.
Şirketin bu hizmetini hiçbir ek program yüklemeden kullanabiliyor olmanız oldukça kullanımı kolay tek vaziyet.
Tarayıcıyı indirip kurulumu tamamladıktan ardından Ayarlar kısmına gittikçe VPN özelliğini aktif duruma getirmeniz gerekmektedir.
Daha ardından herhangi bir web sitesine gidip, dolaşma çubuğunun derhal sol doğrultusunda bulunan VPN sekmesinden ülke seçimi yapılabilir ve VPN servisini aktif edebilirsiniz.

Opera VPN YAPILAN YORUMLAR