Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Operasyon: ANKA

Operasyon: ANKA

Operasyon: ANKA, Türk Uzay ve Havacılık Sanayii (TUSAŞ) yapımı olan ANKA-S’i mevzu alan ve Türkiye’nin köklü oyun geliştirici stüdyolarından Udo Games ile Otto Games doğrulusunda yapılmış, fiyatsız tek aksiyon oyunudur.

Operasyon: ANKA tanıtımı

Savaşın merkezinde, çatışmanın en kesif bulunduğu ve kara unsurlarının takviye bekleyerek göklere baktığı anda, SİHA’nın denetimini üstlenip, vazifiyeti başarıya ulaştırmak, bundan sonra senin elinde!

Düşmanın yoğunlaştığı, savaşın kaderinin istikamet değiştirmeye başladığı anlarda, birinci kişi gözünden muayene ettiğin, Türk Uzay ve Havacılık Sanayii (TUSAŞ) yapımı olan ANKA-S ile düşman unsurlarına ateş ederek bütün hedefleri imha et ve görevleri tamamla.

Strateji, aksiyon ve adrenalin dolu tek oynanış ile defa muhtelif silah ve koruma teknolojilerini kullanarak, komutandan aldığın buyrukları uygulayacak, bulgu uçuşları yapacak, düşman üssüne sızan askeri kara birliklerine takviye edecek ve suçsuz sivillerin kurtarılmasında rol alacaksın. Unutma: “İstikbal göklerdedir!”

Operasyon: ANKA android mobil cihazlarda oyna

Operasyon: ANKA, terör ve çatışmanın kasıp kavurduğu hayalî tek coğrafyada, sivillerin tehdit altında ve korku içinde hayat sürdürdükleri, düşmanın kol gezdiği tek ortamda ve yakın ileride geçiyor.

silah oyunu ile oynamaya uçakla bombala

HİKÂYE Koruma teknolojileri üstüne eksper olan tek küme bilim kişiyi ve mühendis, TUSAŞ üretimi olan ANKA-S için tasarladıkları defa kuvvetli ve saklı tek silah üstünde, yüksek emniyetli askeri tek üssün içerisine gizlenmiş olan kimsenin varlığını bilmediği tek merkezde çalışmaktadırlar.

Kimliğini saklayan ve emelleri meçhul, örgütlü tek düşman birliğinin belirmesi ve saldırmaya başlaması ile hadiseler, içinden çıkılması efor tek hâle ileriki ve muhabere, bütün yakın etrafa yayılacaktır.

Tam da bu noktada, tasarıları saklı ve yöntemleri merhametsiz olan düşmanın tehdidini sona erdirmek, oyuncuya düşüyor.

OYUN İÇERİĞİ

– Seri atışlı top, füze ve bomba olmak üzere 3 ana başlıkta, yükseltilebilir 11 çeşit, özgün ve farklı mekaniklere sahip silah
– Atış sıklığı, hasar ve silah ısınması gibi 7 çeşit yükseltme
– 2 farklı temel ANKA gövde geliştirmesi
– Satın almaların, yükseltmelerin, montaj ve sökme işlemlerinin yapıldığı ve oyuncu skorlarının gözlenebildiği kapsamlı bir hangar ekranı
– Hedef imha, hayatta kalma, savunma, koruma ve kurtarma temalı birçok farklı türde 20 farklı görev
– 3 farklı coğrafi temada 20 farklı harita
– 6 farklı çeşitte düşman birimi
– 4 farklı çeşitte düşman boss birimi
– 7 farklı çeşitte müttefik birim
– Ses sanatçıları tarafından kaydedilmiş yönlendirici sesler ve konuşmalarDARALT

Operasyon: ANKA BENZER İÇERİKLER
Operasyon: ANKA YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Gta San Andreas Türkçe Yama

Gta san andreas Türkçe yama San Andreas Tr v3.0 versiyonu ile Gta san andreas oyunu sizler için Türkçeleştirilmiş olmaktadır. Gta...

Kapat