Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Oyun Açma Programı

Oyun Açma Programı

Bilgisayarlarınızda oyun açma programı için kullanılan bir çok program mevcuttur. Bunların listelemesi yapılmıştır flash player,Bluestack

Android cihazların bilgisayarda açma programı BlueStack Android cihazlarında açılmasını istediğiniz uygulamaları bilgisayar üzerinden açabilirsiniz. Bu programın oyun açma programı olarak adlandırılmaktadır.

BLUESTACKS NEDİR?
BlueStacks android uygulamaları bilgisayar üzerinden kullanabilmenizi sağlayan bir programdır. Androidişletim sistemli akıllı telefonunuzdaki oyunları, programları bilgisayar üzerinden kullanabilirsiniz. Google Playüzerindeki bütün uygulamalarda bu program sayesinde bilgisayara indirilebilir.

oyun açma programı

Oyun açma programı 2 ( Flash Player )

Flash player, bilgisayarınızda internet üzerinden flash oynatma durumunda oyun açma programı olarak yer almaktadır. Flash oyunları dediğimiz internet üzerinden oynanan mini oyunları oynayabilirsiniz.

Kurulumu ve kullanımı çok basit indirip aktif etmeniz gerekmektedir. Aktif olduğunda oyun açma programı olarak kullanılabilir. Program hakkında detaylı bilgileri yukarıda ki linklerde bulabilirsiniz.

Oyun Açma Programı YAPILAN YORUMLAR

  • admin
    4 sene önce

    Oyun açma programı listelenmiştir. Farklı bir şekilde ios için kullanmak isteyen olursa duruma göre dönüş yapılacaktır