Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Parkour Simulator 3D

Parkour Simulator 3D, Mirror’s Edge’in sistem gereksinimlerini karşılayacak Windows bilgisayara sahip değilseniz oynayabileceğiniz en iyi parkur koşu oyunu.

Görsel ve oynanış açısından Mirror’s Edge kadar başarılı olmayan ancak en az onun kadar eğlendiren oyun Windows platformuna evrensel oyun olarak çıkmış. Eğer Windows 10 işletim sistemli telefona sahipseniz hem mobil hem de masaüstünde aynı arayüzle karşılaşmakla kalmıyor; oynadığınız oyun cihazlarınız arasında senkronize oluyor.

Çizgi roman sayfalarını anımsatan karelerden oluşan girişle bizleri karşılayan oyunda en iyi parkur koşucularının meydan okuması üzerine davetlerine icabet ediyor, türlü engellerle zorlaştırılmış parkurlarda kapışıyorsunuz. En iyilerle yarıştığınızdan hata yapmamanız gerekiyor. En ufak dalgınlığınızda rakibiniz turbo moduna geçerek bizi oldukça gerisinde bırakıyor.

Oyunda engelleri aşmak kadar hareketleri zamanında yapmak ta önemli. Zıplamanız veya kaymanız gerektiğinde hareketi biraz geç yaparsanız engeli atlatmanıza rağmen puan kaybediyorsunuz ve üst üste yapmanız durumunda yarışa veda ediyorsunuz.

Parkour Simulator 3D BENZER İÇERİKLER
Parkour Simulator 3D YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
NBA 2K17

NBA 2K17 eğer basketbol sporunu seviyorsanız kaçırmamanız gereken bir basketbol oyunu. 2K Games tarafından geliştirilen NBA 2K serisi geçtiğimiz senelerde...

Kapat