PDF Kitap oku – E-Kitap Oku

E kitap oku, Bizler yıllardır her yerde elimizde kitapları alarak okuyorduk bu kimi zaman seyahatlerde kimi zaman iş ortamında ne zaman boş bulunsak kitap okuruz. Artık elimizde kitap taşıma derdine son mobil cihazları gelişmesiyle birlikte PDF Kitap oku – E-Kitap Oku uygulamasını indiriyoruz ve cihazımızda açıyoruz. PDF Kitap oku – E-Kitap Oku uygulamasında bir çok kitap teknoloji ortamında geliştirilerek sıkıştırılmıştır.

PDF Kitap – E-Kitap Oku Açıklaması ve Özellikleri

PDF Kitap oku – E-Kitap Oku uygulamasını indirin ücretsiz olarak bir çok kitap arşivine ulaşın iyi bir kategori özelliği sayesinde istediğiniz kategoriyi seçerek e kitap okuyabilirsiniz.
Hepimizin korkulu rüyası olan çocuklarımız için teknoloji düzgün kullanıldığında faydalı olarak bizlere sunulmaktadır.
PDF Kitap oku – E-Kitap Oku uygulamasında sadece sözel yazılar bulunmamakta sesli kitaplara ulaşabilirsiniz. Seyehat yaptığınızda kitap okumaktan sıkılır yada okumak istemezseniz sesli uygulamayı açarak
PDF Kitap oku – E-Kitap Oku ları dinleyebilirsiniz.

PDF Kitap oku – E-Kitap Oku Nasıl indirilir ?

Sitemiz üzerinden yönlendirme yapılarak indirme sitesine girebilirsiniz. Sesli kitap, sözel kitap sizler için hazırlanmıştır.


PDF Kitap oku – E-Kitap Oku Resimler

e kitap oku

Güncelleme ; 26/04/2019

Windows için E kitap oku uygulaması eklendi.

Bilgisayar üzerinden pdf kitap okumak için ebook reader uygulaması indirebilirsiniz. İnternet indirdiğiniz kitapları bu uygulama üzerinden yükleyebilirsiniz.

Bilgisayar ekranınızı en üst nitelik ekitap okuyucuya dönüştüren en iyi EPUB okuyuculardan bir tanesi olan Icecream Ebook Reader tanışın. 
Alet e kitapları EPUB, MOBI, FB2, PDF ve başka tanınmış formatlarda okumanıza müsaade eder. 
PC’nizde ya Windows tabanlı laptopunuzda dijital kütüphanenizi yönetin.
Bu uygulama bu arada sayfa çevirme, ayraç kullanma, kütüphanenizde arama yapma, okuma sürecini takip etme ve henüz birçok özelliğe sahiptir.

Android için E-Kitap uygulaması eklendi. Android cihazlarınızda okuyabileceğiniz uygulamalardır. 2 adet uygulama paylaşıldı.

İos için E-Kitap uygulaması eklendi

PDF Kitap oku – E-Kitap Oku YAPILAN YORUMLAR

  • admin
    4 sene önce

    Merhaba, Sizden olumlu yorumlar aldıkça özenli içerik eklemeye devam edeceğiz 🙂

  • muvedet
    4 sene önce

    sitenizi cok basarili buluyorum