Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

PES 2020 LITE

PES 2020 LITE PC (eFootball PES 2020 Lite), fiyatsız indirip oynayabileceğiniz en iyi futbol oyunu. PC’de oynanabilen fiyatsız futbol oyunları arasında hem grafiksel hatta oynanış olarak en iyisi diyebilirim.
Konami’nin fiyatsız futbol oyunu PES 2020 Lite’da ister myClub’da düş takımınızı kurun ister Matchday modunda en çok tercih edilen tarafınıza desteğinizi gösterin ister Mahalli ve Kolektif Mücadelelerde ulusal grup ve kulüp takımlarının denetimini elinize alın dilerseniz de Idman modunda yeteneklerinizi geliştirerek eFootball League’de efsaneler arasına girin. PES 2020 Lite’da fiyatsız çoğu mod açık!
En iyi çevrimiçi futbol oyunları arasında gösterilen PES 2020’yi fiyatsız oynamak isteyen futbol severler için kalifiye olarak hazırlanan tek versiyon olan PES 2020 LITE başka isimiyle eFootball PES 2020 LITE, PS4, Xbox One ve PC platformlarında indirilebiliyor. PC’de Steam üstünden indirilmeye açılan PES 2020 Lite oynanış istikametinden PES 2020’den değişik değil. Yeni hareketli top sürme yöntemi, topun denetimini şahsi oyun tarzınıza makul tek şeklinde sağlamanıza olanak veren muhtelif yeni ilk dokunuş teknikleri gibi PES 2020 ile gelen yeniliklerin hepsi PES 2020 Lite’da mevcut. Stat ve futbolcu yüzlerinde de fark edilebilir iyileştirmeler sahibi olan PES 2020 Lite’da oynanabilen modlar ve seçilebilen grup ve stadyumlar bir miktar sınırlı. İnternetsiz olarak oynayabileceğiniz başlama vuruşunda üç mod; Mahalli Mücadele, Kolektif, Idman karşınıza çıkıyor. myClub ve eFootball altında Matchday ve Çevrimiçi Yarışma başka oyun modları. Seçilebilen takımlar arasında FC Barcelona, Manchester United, FC Bayern München, Juventus, Arsenal, Palmeiras, Flamengo, Sao Paulo, Corinthians, Vasco da Gama, Boca Juniors, River Plate ve Colo-Colo bulunuyor. Stat olarak Allianz Arena (FC Bayern München), Allianz Parque (Palmeiras) ve Allianz Stadium seçenekleri var.

PES 2020 LITE BENZER İÇERİKLER
PES 2020 LITE YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
DIVE: Starpath

DIVE: Starpath reflekslerinizi deneme eden oynama rahatlığına sahip tek ebedi koşu oyunu olarak tanımlanabilir. Bilgisayarlarınıza tamamiyle para ödemeden indirip oynayabileceğiniz...

Kapat