Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

PES 2021 LITE

Pes 2021 Lite Pc, Ücretsiz olarak indirebileceğiniz pes futbol oyunu hemen çıktı. eFootball PES 2021 Lite, Steam üzerinden indirilmeye açıldı. Ücretsiz PES 2021 oynamak için hemen yukarıdaki PES 2021 Lite İndir butonuna tıklayın.

PES 2021 Lite İndir

PES 2021 LITE, myClub modunun bütün özelliklerine hudutsuz erişim sunar. MyClub’da şahsi oyun tarzınıza uyan oyuncuları ve menajerleri toplayarak kendisi düş takımınızı kuracaksınız. Çaylarınızı süper yıldızlara dönüştürün ya da rekabette üstünlük elde etmek için Efsaneler ve başka kuvvetli oyuncularla kontrat imzalayın.

myClub ayrı olarak bu sene PES’e eklenen kuvvetli yeni futbolcu türü olan İkonik Lâhza Serisi’ne erişim sunar. Bu oyuncular sahip olunan ve külüstür süper yıldızların kariyerlerinden unutulmaz anlara dayanıyor ve henüz kuvvetli varyasyonları olan En önemli Oyuncular ile kontrat imzalamanıza da imkan tanıyor. Kadronuza bu iki kuvvetli futbolcu cinsini de ekleyin ve rekabete hakim olun!

PES 2021 LITE ayrı olarak realite dünya futbol maçlarından ve kötü şöhretli rekabetlerden esinlenen muhtelif etkinliklere katıldığınız rekabetçi tek PvP modu olan Matchday modu eşliğinde gelir. Matchday modu bu arada bütün yetenek seviyelerinden oyuncuları ağırlayan eFootball’un hanesi olan tek espor turnuvasıdır.

Ek olarak, PES 2021 LITE, bilgisayara karşı becerilerinizi geliştirmenize imkan tanıyan “Yerel Maç” ve “Antrenman” modlarını da içerir. Düzenleme Modu da dahil edilmiştir ve size şeritleri, amblemleri ve grup isimlerini özelleştirme ve oluşturma imkanı verir. Tertip etme Modu ayrı olarak başka kullanıcılar doğrulusunda yapılan bilgileri içe transferinize ve hudutsuz çeşitlilikteki tasarımlara erişmenize imkan tanır.

Takımınızı özelleştirin ve sahaya abiye tek şeklinde girin! PES 2021 LITE, yakın vakitte başlatılan eFootball Puan Uygulamasını tam anlamıyla desteklemektedir. eFootball Puanları, eFootball Puan Programının para birimidir. Puanlar, oyun oynamak ve eFootball turnuvalarını seyretmek dahil olmak suretiyle muhtelif şekillerde kazanılabilir.

Puan kazandıktan ardından, bunları muhtelif oyun içi unsurlar ve bonuslar için kullanabilirsiniz. Football’un 2020-21 sezonuna katılarak da eFootball Puanları kazanabilirsiniz. Aralık ayında başlaması planlanıyor. EFootball Puanları ile kazanabileceğiniz bonuslardan kimileri takımınızı sağlamlaştırmak için kullanmak mümkün, bu nedenden dolayı eFootball’a katıldığınızdan güvenilir olun.

Yeterli olduğunu düşündüğü kadarı ile defa puan kazanmak için açın! PES 2021 LITE ayrı olarak Konami’nin resmi ortakları FC Barcelona, ​​FC Bayern München, Juventus, Manchester United ve Arsenal’den birden fazla lisanslı içeriğe sahip. Buna, ayrıntılara ilgi edilerek oyun içerisinde yine yaratılan ortak kulüplerimizin her birinin kendisi stadyumları da dahildir.

PES 2021 LITE YAPILAN YORUMLAR