Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Pet Island

Pet Island, dünyanın en şirin hayvanlarını buluşturan küçükler kadar yetişkinlerin de oynayabileceğini düşündüğüm bir hayvan oteli kurma ve yönetme oyunu. Rengarenk göze hoş gelen görseller ve sevimli hayvan animasyonları eşliğinde eğlenceli vakit geçirebileceğiniz harika bir yapım diyebilirim.

Kedi, köpek, penguen, kuş, kablumbağa, hamster, panda dahil yeryüzünde yaşayan hayvanların en şirin hallerini yani yavru dönemlerini karşımıza çıkaran Pet Island oyununda hain bir doktor tarafından yıkılan hayvan otelimizi baştan kurmaya çalışıyoruz. Sıfırdan başladığımız için işimiz oldukça zor. Başlangıçta her ne kadar hayvanlarımızın kalacakları odaları nasıl yapacağımız gösterilse de bir süre sonra yardımcımız çekiliyor ve otelimizle baş başa kalıyoruz. Bu noktadan sonra yavaş yavaş otelimizi farklı hayvanlarla büyütüyoruz.

Renkli görsellerle son derece çekici olan oyunda amacımız hayvanlarımızın kurduğumuz otelde bir arada mutlu mesut yaşamalarını sağlamak. Otelimizin her köşesinde hayvan barındırdığımızdan başka bir deyişle otelimiz oldukça kalabalık olduğundan hepsiyle uğraşmak büyük sabır gerektiriyor. Onları sürekli olarak beslemek durumundayız. Bu noktada dilersek komşu edinerek otelimizi genişletmelerine yardımcı olmalarını rica edebiliyoruz. Oyunun sosyal yönünün de olması güzel olmuş.

Pet Island YAPILAN YORUMLAR