PK XD

PK XD Kendi sanal dünyanıza hoş geldiniz! tamamen eğlencedir: avatarınızı oluşturabileceğiniz, kendi evinizi inşa edebileceğiniz, arkadaşlarınızla buluşabileceğiniz, konuşup eğlenebileceğiniz, sanal bir evcil hayvan sahibi olabileceğiniz, mini oyunlar oynayabileceğiniz ve çok daha fazlasını yapabileceğiniz bir oyun!

Özel eşyalar almak ve evinizi, görünüşünüzü, evcil hayvanlarınızı ve tüm eğlenceyi bir sonraki seviyeye taşımak için mini oyunlarla kendinize meydan okuyacağınız bu açık dünya oyununda yeni maceralara çıkın.
Bu evreni keşfetmeye ve dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncuya katılmaya hazır mısınız ?!

İşte sahip olabileceğiniz tüm eğlencelerin bir listesi:

AVATARINIZI OLUŞTURUN
Karakteriniz, kurallarınız! İsterseniz bir zombi, tek boynuzlu at, cadı ve hatta ejderha olabilirsiniz. Mevcut tüm eşyaları birleştirmek için hayal gücünüzü kullanın: canavar terlikler, fütüristik botlar, inanılmaz kanatlar, ninja kılıçları, kedi maskesi, köpekbalığı eldivenleri, ıstakoz eldivenleri, altın saç, eğlenceli sırt çantaları, inanılmaz güneş gözlüğü, havalı giysiler ve çok daha fazlası.

SANAL PET’İNİZİ GELİŞTİRİN
Zaten bir eviniz, arkadaşlarınız, işiniz var… eğlence kendi sanal evcil hayvanınızla tamamlanacak! Sıradan hayvanlardan nadir hayvanlara kadar, kediler, köpekler, domuzlar, inekler, bufaloları, kirpi, rakunları, timsahları, suaygırlarını… phew! Oyunda partneriniz olacak pek çok sevimli yaratık var! Onlara iyi bak ve senin yanında büyümelerine izin ver.

ARKADAŞLARLA VE RELAX İLE SOHBET
Bu sizin sanal dünyanız! İstediğini yapabilirsin. Bu nedenle, dünyayı keşfetmenin ve zorluklara girmenin yanı sıra, şamandıralarda dinlenmek, dondurma yemek, “power-up” ile zıplamak, farklı hareketler ve tarzlarda dans etmek ve bolca eğlenmek gibi farklı aktiviteler deneyebilirsiniz arkadaşlarınız ve komşularınız!

HAYAL EVİNİZİ YARATIN
Evinizi inşa edin, yeni eşyalar alın ve evinizi istediğiniz gibi dekore edin. Tek sınır hayal gücünüzdür! İşte bulacağınız şeylere bir göz atalım: Puf bulutu, dans matı, lav lambası, duvar kağıtları, kabarık halı, oyuncu koltuğu, resimler, harika şömine, kalp şeklinde balonlar, mutfak eşyaları, banyo malzemeleri ve çok daha fazlası!

SÜPER EĞLENCELİ MİNİGAMLARLA ARKADAŞLARINIZA MEYDAN OKUYUN
PK XD’de her zaman yeni bir şeyler vardır! Her sezonda mini oyunlar oynayın ve görevleri tamamlayın. Madeni para kazanmak için çılgın bir koşuya veya pizza dağıtmaya ne dersiniz?

TOPLULUĞUMUZUN PARÇASI OLUN
Oyunu bizimle inşa edin! Şimdiye kadarki en iyi deneyimi sunabilmek için önerilerinizi yakından dinliyoruz.

PK XD YAPILAN YORUMLAR