Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Psiphon 3

Psiphon 3 indir, Bir çok kişi engellenmiş sitelere girmek için yazılım aramakta hızlı ve ücretsiz yasaklanmış sitelere giriş yapmanıza olanak sağlayan Pisphon 3 ile Windows bilgisayarlarınızda veya Android cihazlarınızda Psiphon apk uygulamasını indirerek engellenmiş sitelere giriş yapabilirsiniz.

Psiphon nedir ?

Engellenen sitelere giriş engelini aşmayı sağlayan hızlı çalışan Windows 10,8,7 işletim sistemi ve mobil android cihalzarda Psiphon çalışmaktadır.

Psiphon engellenen sitelere nasıl giriş yapar VPN,SSH ve Proxy desteği ile giriş yapmanızı sağlar

Günümüzde bir çok sitelere giriş yapılması için çeşitli engeller mevcuttur bu yazılım ile engellenmiş sitelere proxy desteği ile giriş yapabileceksiniz. Peki Psiphon ücretsiz sürüm ile ücretli sürüm arasındaki fark nedir.

Psiphon ücretsiz indir

Psiphon ücretsiz sürüm ile sitelere erişim yavaşlama ve reklam fazla olarak gösterim yapabilir.

Psiphon ile siteler arasında anonim olarak gezinmenize yardımcı olur.

Psiphon Pro, Psiphon uygulamasının ücretli sürümüdür.  Psiphon Pro içinde reklam ve hız limiti yoktur.

Psiphon Nasıl Kullanılır ?

Psiphon Window 7, Windows 8, Windows 10’da nasıl kullanılır?

 1. Psiphon windows dosyasını işletim sisteminize destekleyen bilgisayarınıza indirin
 2. Dosyayı çalıştırın.
 3. Psiphon uygulaması çalıştığında size bağlantı yazısı gösterecektir Aktif çalıştığından emin olmak için tarayıcı üzerinden site denemesi yapabilirsiniz.

 Psiphon Android cihazlara nasıl indirilir ve kullanılır ?

 1. Google Play üzerinden yönlendirme yapılan link ile cihazlarınıza psiphon apk indirin.
 2. Psiphon Pro uygulamasını indirdiyseniz simge olarak mobil cihazlarınızda görünecektir. Uygulamanın üstüne tıklayarak açın.
 3. Psiphon başlat butonunu gördüğünüzde tıklayın.
 4. Psiphon tuşa basıldığında size bir soru soracaktır Tüm cihazı tünelle dediğinizden Psiphon 3 Youtube,Twitter, Facebook gibi uygulamaları tünel üzerinden çalıştırabilirsiniz.
 5. Bu uygulamaya güveniyorum işaretlediğinizde Psiphon 3 pro aktif olarak çalışacaktır Psiphon 3 simgesi mobil cihazlarınızda “p” olarak görünür.

Psiphon Ücreti ne kadar hangi sürümler var ?

 •  Psiphon Pro Maksimum hız 28.99TL – Aylık
 •  Psiphon Pro Yüksek hız 14,99 TL – Aylık

Psiphon ile VPN arasında ne fark var?

Sanal özel ağlar (VPN), kullanıcıların güvenli bir ağ tüneli üzerinden veri gönderip almasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. VPN ağları çok güçlü şifrelemeler bile kullanabilir. Ancak çoğu VPN ağı engellemeyi aşmak amacıyla tasarlanmamıştır. VPN ağları, normal ağ koşulları için oluşturulur. VPN araçları, trafiklerinin doğasını gizlemek ve tek bir iletişim kuralı üzerinden iletişim kurmak için özel bir şey yapmaz. VPN trafiği belirlenebilir. Böylece sansür uygulayanlar VPN trafiğini engelleyebilir. Birkaç ülkenin VPN bağlantılarını süzdüğü veya bozduğu bilinmektedir. Başka bazı ülkeler seçimler veya siyasi protestolar gibi olaylarda VPN ağlarını engellemiştir. Günümüzün modern sansür teknolojisi, sansür uygulayanlar için bu tür engellemeyi nispeten kolaylaştırmıştır.

Psiphon, kullanıcıların güvenli bir ağ üzerinden veri gönderip almasını sağlarken, aynı zamanda aktarılan trafiğin türünü ve hatta nereden geldiğini gizler. Psiphon teknolojisi, Psiphon ağ trafiğine doğrudan müdahale etme girişimlerini de hesaba katarak, sansürü aşacak şekilde tasarlanmıştır. Psiphon uygulamaları tarafından kullanılan çok sayıda güvenli iletişim kuralının tümü sansür uygulayanlara farklı görünür. Böylece Psiphon trafiği ile diğer internet kullanım türleri arasında ayrım yapmak zorlaşır. Bir ağda bir trafik türü süzülüyor olsa bile, Psiphon başka bir iletişim kuralı üzerinden bağlantı kurabilir. Psiphon, diğer birçok aracın çalışmadığı yerlerde çalışır.

https://www.psiphon3.com/tr/psiphon-guide.html

detaylı bilgiler mevcuttur.

Incoming search terms:

 • psiphon 3
Psiphon 3 YAPILAN YORUMLAR