Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Pubg Lite Açılmıyor Pubg hata çözümleri ve DirectX msvcp140.dll Hatası

Pubg Lite Açılmıyor Pubg hata çözümleri ve DirectX msvcp140.dll Hatası

  • Ana Sayfa
  • Pubg Lite Açılmıyor Pubg hata çözümleri ve DirectX msvcp140.dll Hatası
pubg lite indir

Pubg Lite; PlayerUnknown’s Battlegrounds dünyada çok popüler olan PUBG oyunu yeni veriyonu Türkiye’de oynanmak için hazır hale gelmişti. Buda firmadan daha önceden online kayıt olanlara daha hızlı indirim olanağı sağlanacaktı. Fakat PUBG yükleyip oynamayan insanlar bazı hatalarla karşı karşıya kaldı
PUBG lite açılmıyor çözüm yolları aşağıda belirtilmiştir. Pubg lite hatası alıyorum nasıl çözerim diye paniklemeyin en çok alınan hataları sizler için tasarladık.

Ücretsiz olarak Visual Studio 2015 c++ indir

Ücretsiz olarak DirectX 11 indir

Ücretsiz olarak Pubg Lite indir

Global Shader ya da Cooked Content Hatası

PUBG LITE çalışmak için DirectX 11’e ihtiyaç duyar ve bunun bilgisayarınızda kurulu olup olmadığını kontrol etmemeniz gerekmektedir. DirectX hatası bununla çözümlenir. Pubg lite sitesinden direk DirectX yönlendirmesine ulaşmak için tıklayınız.

“DX11 feature level 10.0 is required to run the engine”

Oyunu kurdunuz ve yukarıdaki hatayı alıyorsanız ekran kartınız Directx 11 desteklemiyor. Bu durum kötü bir durum ekran kartınızı değiştirmeye kadar gitmeniz gerekmektedir.
Directx 11 hangi ekran kartları destekliyor öğrenmek için tıklayınız. Tıkla

 Fatal Error (Assertion Failed)

Fataş Error hatası ekran kartıyla alakalı bir hatadır. Ekran kartınız çok kullanımdan dolayı ısınma yapmış olabilir. Ekran kartınızı kontrol edip ısınma derecesi ve tozlanma durumuna bakın yaptığınız işlemle hala aynı problemle karşılaşıyorsanız Ekran kartı sürücüsünü güncellemeyi deneyiniz.

 NVIDIA Geforce Problemi

Nvidia geforce hatası ile alakalı problem yaşıyorsanız resmi sitesine girerek nvidia sürücüsünü güncellemeyi yapınız.

Launcher.exe – Bad Image

Launcher hatası pubg için Microsoft Visual c++ nin bilgisayarınıza net olarak yüklenmediğini için hata vermektedir. Google üzerinden nasıl yükleyebilceğinizin detaylandırılmış resimlerine ulaşabilirsiniz.

 SwapChain ->SetFullscreenState(false,Null) failed.

Bu hata gene DirectX ile alakalı bir hatadır. DirectX sürücüyü güncelleme yapmamız gerekmekte ve ekran kartının sürücüsünü de kontrol etmelisiniz. Tavsiye olarak bilgisayarınızı tekrar baştan başlatın ekran kartını güncelleyin

Error – 620002

Aşağıdaki hata ile karşılaşan oyuncular, oyunun kurulu olduğu klasörü silip, oyunu bilgisayarından tamamen kaldırıp, web sitesinden oyunu tekrar indirmesi gerekmektedir.

msvcp140.dll Pubg lite hata düzeltme ve sonuç

msvcp140.dll hatası genelde bilgisayarınızda Visual Studio 2015 için Visual C++ güncel olmadığı için msvcp140.dll hatası vermektedir.

https://www.microsoft.com/tr-TR/download/details.aspx?id=48145

Yukarıdaki linke tıklayarak Visual Studio 2015 ve c++ bilgisayarınıza güncel olarak kurulumunu yapınız. açılan sayfada 64 bit ve 32 bit sisteminizi kontrol ederek uygun olan işletim sistemine ait dosyayı bilgisayarınıza indirip kurmanız yeterli olacaktır.

Pubg Lite Açılmıyor Pubg hata çözümleri ve DirectX msvcp140.dll Hatası BENZER İÇERİKLER
Pubg Lite Açılmıyor Pubg hata çözümleri ve DirectX msvcp140.dll Hatası YAPILAN YORUMLAR