Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Pubg Zombi Modu

Pubg Mobile zombi severek oynadığınız, Pubg mobile oyunun eklentisi ve güncelleme modu olarak kullanıcılara sunulmuştur. Pubg zombi modu ile pubg de gece çıkan zombileri avlamaya hazır olun.

Pubg Mobile sevenler için hazırlanmış yamada pubg zombi modu ile gece zombi avına çıkıyoruz. Zombilerle savaşmak için saklanmayı denemeyin sakın en güzeli çeşitli silahları seçerek onları yenmek birde zombilerin bossları var bunları yenmek oldukça zor.
Pubg Zombi Modu indir, yamasını nasıl yükleneceği konusunda bilgiler aşağıda mevcuttur.

Pubg Zombi Modu Nasıl indirilir ve Ne Destekler

Pubg Zombi Modu, Pubg mobil cihazlarda yuklü olması gerekmektedir. indir butonuna basarak yamayı android ve ios için indirebilirsiniz.Bu yama Windows oyuncular için geçerli değildir.


Pubg Zombi Modu Nasıl Kurulur ?

PUBG Mobile oyununa yeni bir beta güncellemesi geldi. Bu güncellemenin sürüm numarası 0.11.0 Birçok yenilik var. Zombi modu, sisli ve yağmurlu Erangel ve Miramar haritası ve dahası. Android ve iOS için indirebilirsiniz.

pubg zombi modu

Yenilikler

– Eklenen RE2: Sunset, zaman sınırlı yeni bir etkinlik modu. Erangel’de her zamanki gibi hayatta kalmak için savaşın, ancak Resident Evil 2’den Zombiler ve Bosslar da haritada ortaya çıkacak! Kaynakları ve eşyaları almak için onları öldür.
– Resident Evil 2 ana menü teması ve müzik eklendi.
– Eklenen hava: Vikendi’ye Mehtap havası eklendi.
– Oyuncu bilgilerinin ve Bağlantıların görüntülendiği Kişisel Alanlar eklendi.
– Maçlarda bas-konuş sohbeti butonu eklendi.
– Sanhok artık Arcade’da mevcut – Hızlı Maç.
– Bir PC özelliği eklendi: güvenli bölgenin dışında kalna hasarı. Ne kadar uzak oyuncular güvenli bölgedeyse, o kadar fazla hasar alır.
– PC mevkidaşımızdan eklenen özellik: Hava saldırısı ayarı. Sanhok ve Vinkendi’de, güvenli bölge büyüklüğü azaldıkça hava saldırısı alanının boyutu azalır.

Zombi modunu indir butonuna tıklayarak indirebilirsiniz. Cihazlarınıza göre indirilecek url adresini kullanabilirsiniz. Pubg ile alakalı sitemizden bir çok veriye ulaşabilirsiniz.

Pubg Zombi Modu YAPILAN YORUMLAR

  • MEHMET ERİM KARATAŞ
    1 sene önce

    ÇOK SEVİYORUM

  • Pubg Mobile indir – Pubg mobile Hayatta Kalma Oyunu
    3 sene önce

    […] mobile son zamanlarda pubg mobile zombi yamasını sundu üstüne tıklayarak konu hakkında bilgi […]