Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Rage 2

Rage 2 indir, Avalanche Studios tarafından geliştirilmiş kıyamet sonrasını konu alan açık dünya haritasında özgürce zaman geçirebileceğiniz aksiyon oyunudur.

Konu ve İçeriği

Rage oyunun devamı niteliği taşımaktadır. Bir çok platformda çıkartılacak oyun mayıs da vizyona çıkacaktır. PC,PS4 Xbox’da oynamaya müsait olacaktır.

Rage 2 indir Açık dünyada Walker karakterini yönetecek size verilen çeşitli görevleri yerine getireceksiniz. Oyunda online kişiler olacak ve bu kişilerin Cinsiyeti becerileri karakterleri silahları gibi bir çok kontrolü oynayan kullanıcılara verilecektir.

Rage 2’de silahlı mücadeleler bizleri bekliyor. Bir çok düşmana karşı silahlı mücadele verecek onları yenmeye çalışacaksınız. Walkerin kendine özgü yetenekleri var ama oyunda bu yeteneklerin geliştirmesi konusunda sizlerin daha çok online olmanız enerjileri toplamanız kullandığı silahları geliştirmesine olanak sağlayacak. Özel güçler ve yetenek arttırıcı rol oynayan ilk oyundan nanotritler, savaş verimliliğini arttırmak için de kullanılabilir.

rage 2 canavarla savaş

rage 2 canavarla savaş

Rage 2 indir hemen oynamaya başla çeşitli araçlar olacak sadece yaya olarak konu geçmeyecek kamyon arabaların ve jiroskoplar yönetebilecek ve araç savaşlarını başlatacaksınız. Oyuncu en uzaktaki araçları ele geçirir ve sürmeye başlar.

Walker, bu nedenle ideal bir hedef haline getiriyor. orijinal oyundan 30 yıl sonra gerçekleşecek ve hem yeni hem de mevcut karakterlerden oluşan bir oyuncu kadrosuna sahip olacak.

Rage 2 Hileleri ( Oyun çıkmadan aktarılmış)

He’s On Fire
Video oyunu seslendirmesi yapan efsane Tim Kitzrow’un sesini etkinleştirir.

Git Gud
Bu hile ile her düşman pat diye düşer.

Son of Thor
Bu hile etkinleştirildiğinde, oyuncu çok yaklaşan düşmanları elektriğe sokar ve kendi elektriğiniz artar.

Klegg Support
Size Klegg Clayton adında bir AI arkadaşı verir. Ama bu bir ödül mü ceza mı bilemiyoruz.

Phoenix Rejector Seat
Oyuncu bulunduğu yerden arabayı atıyor.

Oyun tam olarak indirilmeye hazır değildir yapımcılar tarafından mayıs ayında satışa çıkartılacağı aktarılmış ayrıca oyunu satın almak isteyen kişiler ön siparişlerini verebileceği bizlere aktarılmıştır. Oyunun tamamlanması ve indirilmeye hazır olması durumunda sitemize eklenecektir.

Oynanış Videosu Hazırlanmıştır

Oyun hakkında bilgi almak için video izleyebilirsiniz. 11 dakikalık yeni oynanış videosu içerir.

Rage 2 YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Forza Street

Forza Street indir, Araba yarışı oyunu arayanlar için Microsoft tarafından geliştirilmiş yeni yarış oyunudur. Araba yarışı meraklıların heyecanla oynayabileceği tamamen...

Kapat