Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Random.org

Kazanını armağan ile ödüllendireceğiniz tek çekiliş organizasyonunda kur’a prosedürünü hakkaniyetli ve şeffaf tek biçimde inşa etmek ve de katılımcılarında bu hususta müsterih olmasını sağlamak ehemmiyet arz eden hususlardan biri. 
Türkçe karşılığı “rastgele” olan Random True Number Service bu hususta bizlere sunulan kolay tek alternarif. 
Ana sayfasında tespit edilen widget içinde maksiumum ve minumum değerleri direrek Generate sembolüne tıkladığınızda seçtiğiniz aralıkta rasgele tek rakamı ekrana döndürmekte. 
Örneğin 100 bireyin katıldığı tek yarışmada kazanana tek gelenek kitap vermek istiyorsunuz. 
Her katılım gösteren kişiye 1-100 arasında tek sıra numarası verdikten ardından iştirakçilerin huzurunda 1-100 arasındaki tek rakamı Random.org ile görüntüleyebilirsiniz.

Uygulamanın fonksiyonu şunlar bitmiyor. Liste karıştırma, belirleyeceğiniz aralıklar ışığıında rasgele tarih/saattayin, şifre oluşturma gibi muhtelif hizmetleri yayınlayan Random.org çocukluğumuzun “Kısa çöpü çeken kazanır!, Taş bil bakalım hangi elimde?, Yazı mı tura mı?” gibi alışkanlıklarımızı değiştirecek dijital tek çözüm.

Random.org YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
pes 2013 yama 2019
Pes 2013 Transfer yaması 2019

Pes 2019 transfer yaması 2019 indir, Pes 2013 pes oyunlarının efsanesi olarak bilinmekte ve günümüzde 2019 olmasına rağmen hala rağbet...

Kapat