Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Resident Evil 3

Umbrella’nın uyguladığı dehşet verici olaylarla karşı karşıya kalan nihai insanlardan Jill Valentine ile maç etmek için Racoon City’e Nemesis’in gönderildiği Resident Evil 3, serinin sevilen oyunlarından biriydi.

Serinin geliştiricisi ve dağıtıcısı Capcom, yakın vakit evvel Resident Evil oyunlarını yeniden geliştirerek pazara sürme vakasını Resindent Evil 3’e taşıdı. Resident Evil 3 (2020) olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan yapımda, tüm görsellerin elden geçirildiği ve bugünkü grafik kalitesine taşındığı görüldü.

Capcom, henüz evvel yaptığı gibi Resindet Evil 3 (2020) için de benzer tek yol izlemiş durumda. Jill Valentine’ın öyküsünü bugünkü grafiklerine açıklayan şirket, hikayede ve kısım tasarımlarında herhangibir farklılık yapmadı. Böylelikle meydana külüstür tadın şu zamana kadar uyarlanmış tek durumu meydana çıktı.

Resident Evil 3 (2020), geliştiricisi doğrulusunda şu şekilde tanıtıldı: “Jill Valentine, Umbrella’nın uyguladığı vahşete şahitlik eden Raccoon City’de kalan nihai insanlardan biridir. Umbrella onu durdurmak için devasa saklı silahı Nemesis’i kullanıyor! Ayrı olarak dört yaşayanın sinsi tek Üst Akıl’a karşı savaştığı Resident Evil evreninde yeni tek 1’e karşı 4 online defa oyunculu oyun dizisini içerir.”

Resident Evil 3 (2020) sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-Bit), Windows 8.1 (64-Bit) veya Windows 10 (64-Bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-4460 veya AMD FX-6300 veya daha iyisi
  • Bellek: 8 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 (2 GB VRAM) veya AMD Radeon R7 260x (2 GB VRAM)
  • DirectX: Sürüm 11
Resident Evil 3 YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Soldat 2

Soldat 2, Windows PC’lerde oynanabilen askeri nişancı (shooter) oyunu. Tek kişilik tek silahlı güç (Michal Marcinkowski) doğrulusunda (ilk Soldat’ın, King...

Kapat