Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Restory

Restory Android uygulaması, WhatsApp’ta silinen mesajları okumanızı sağlıyor. WhatsApp kişilerinizden gelen bildirimleri anlık takip ederek mesajda düzenleme yapıldığında, silindiğinde haberdar olmanızı sağlayan ücretsiz, pratik bir yardımcı uygulama. Mesaj gönderip sonradan silenlerin mesajlarını artık görebileceksiniz!

WhatsApp konuşmalarınızda “Bu mesaj silindi” gönderisine mutlaka rastlamışsınızdır. Acaba ne yazmıştı, ne söyledi de vazgeçti, neden gönderip sildi? gibi aklınıza binbir soru dolaşmaya başlar. Silinen mesajı okumak isterseniz ancak WhatsApp buna izin vermez. İşte Restory, tam bu noktada yardıma koşan bir uygulama. WhatsApp’ta silinen mesajları okumanıza izin veriyor. Bunu da bildirimlerinizi takip ederek yapıyor. Sürekli gelen bildirimleri izleyerek silinen mesajı bildiriyor. Yalnız sadece metin mesajları ve fotoğrafları görebiliyorsunuz.

SOSYAL MEDYA
İşte WhatsApp’ta Herkesten Silinen Mesajları Okumanın Yöntemi

Restory YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Deleted Whats Message

Deleted Whats Message, WhatsApp’ta silinen mesajları görmek, okumak için faydalanabileceğiniz en iyi uygulamalardan biri. WhatsApp herkesten silinen mesajları (sohbet, fotoğraf,...

Kapat