Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
roblox indir

Roblox

Roblox indir, Yaş sınırlaması olmayan çocukların bir hassa oynayabileceği sanal lego tarzı kurgulanmış oyundur.

roblox yükle
roblox indir

Oyun yapısal olarak macera oyun tadındadır. Oyunda bir çok parkur mevcuttur. Bizim bir parkur seçerek multiple yani çok oyunculu bir oyuna giriş yaparak internet üzerinden kişilerle oynuyoruz.

Yaklaşık 6m’dan fazla aylık kullanıcıya ulaşan ve sürekli büyüyen bir kitlesi vardır 3D bir dünyada geçen oyunda birbirinden farklı zorlukta parkurlar yer alıyor. Parkurları geçmek için ise hafızanızın biraz iyi olması gerekiyor. Bu oyunda dilerseniz kendi parkurunuzu yapabilir dilerseniz de hazır parkurlarda diğer oyuncularla yarışabilirsiniz. Bu oyunda uzay savaşları yapabilir,  arkadaşlarınızla paintball oynayabilir ve aynı zamanda pizza dükkanı işletebilirsiniz. Bambaşka bir dünyada geçen bu oyunu oynarken çok zevk alacağınızı söyleyebiliriz.

Dünyanızı kur!

ROBLOX’tan en iyi şekilde yararlanmak için , kayıt olmak için size özelleştirilebilir bir karakter ve oyun içi bir emlak sunuyor. İki tür ROBLOX indir hesabı vardır – ücretsiz ve premium – ve her biri için mevcut ayrıcalıklar farklıdır. Çevrimiçi dünyada, istediğiniz her şeyi yapmak için çeşitli tuğlaları kullanabilirsiniz. İlhama ihtiyacınız varsa, oluşturdukları diğer kullanıcının dünyalarına veya ROBLOX oyunlarına bakabilirsiniz.

Tuğla ile tuğla

Sizi ROBLOX hakkında vuracak ilk şey, biraz garip olmasıdır. Kesinlikle çocuk güvendir , ama sezgisel değil. Ancak meraklı ve teknik olarak güvenen çocuklar ve gençler için, bu aslında bir bonus olabilir. Sabrınız olduğu sürece yapabileceğiniz şeylerle büyük bir özgürlük var! Bina Lego ile çok benzer – çeşitli tuğlalardan şeyler yapıyorsunuz. Zaman ve çaba ile çok büyük ve karmaşık binalar inşa edebilirsiniz.

ROBLOX kullanıcısı dünyalar yarattı ve oyunlar etkileyici, ama ne yazık ki, oyun motoru çok iyi değil ve kamera etrafta dolanırken ve ekranın içine ve dışına rasgele olarak girerken çok can sıkıcı olabilir. Buna rağmen, ROBLOX gerçekten çok popüler ve canlı bir çevrimiçi topluluğa sahip, bu yüzden bazı çocuklar kesinlikle zevk alıyor!

Oluştur ve paylaş

ROBLOX harika bir fikirdir – çocuklara arkadaşlarıyla paylaşabilecekleri kendi çevrimiçi dünyalarını yaratmalarına izin vermek – ancak kenarlarda oldukça serttir

Roblox BENZER İÇERİKLER
Roblox YAPILAN YORUMLAR

  • admin
    7 ay önce

    Roblox gerçekten etkileyici bir oyun bunu hemen indirip denemelisiniz ? Sorularınızı buraya yazarak cevap alabilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
HITMAN 2

Hitman 2 indir, Hitman oyunu gizlilik üzerine kurulmuş Ajan olarak kurulmuş militanları takip eden harika bir oyun. Bölüm bölüm yayınlanan...

Kapat