Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Rumble Stars Futbol indir

Rumble Stars Futbol

Rumble Stars Futbol indir, Değişik saha yapısıyla eğlenceli karakterle hazırlanmış mobil cihazlar için geçerli futbol oyunudur.

Rumble Stars Futbol farklı bir saha yapısına sahip bilardo sahası gibi düşünebilirsiniz. Kendi takımını kurarak gerçek oyunlarla futbol oyunu oynuyoruz. Takımımızda Rumble karakterleriyle takımlar kurulmaktadır. Her maç için 3’e 3 futbolcuları seçerek futbol oyunu oynanmaktadır.

Rumble Stars Futbol indir – Açıklama

Rumbleleri geliştirerek en güçlü siz olmaya çalışın sürekli maç yaparak karakterler gelişebilmektedir. Stratejik düşünerek diğer kullanıcıların önüne geçersin ve futbolu kazanırsın.

Gerçek zamanlı olduğu için dünyada bir çok kişiyle maç oynayacaksınız. Benzersiz karakterle fizik tabanlı oyun olması bizi cezbediyor. Akıllı stratejiler geliştirerek rakiplerinize karşı üstünlük sağlayın. Rumble Stars Futbol kilitli karakterler var bunları açmak için seviye atlamanız ve maçları kazanmanız gerekmektedir.

Oyunda tek kişilik yeni bölümler yada ligler üzerinden oynayarak kendinizi gösterin. Oyunda gerçek zamanlı olması sebebiyle çok kişiyle sohbet edebileceksiniz.

Rumble Stars TV’de (oyun içi) en iyi oyuncuları izleyerek yeni taktikler öğrenin

Rumble Stars Futbol indir ile alakalı bir çok kullanıcı tarafından yorumlar bulunmaktadır.
Rumble Stars Futbol oyun gerçekten çok iyi olmuş fakat karakter sayısı az biraz daha geliştirilmelidir.

Rumble Stars değişik futbol oyunu arayanlar için anlam ifade etmektedir. Hücüm savaş etkisi mevcut clash royale çok benziyor ama futbol oyunu 🙂

Kart mantığı içermekte ama diğer oyunlar gibi sadece karttan ibaret değil gelişmeye açık karakterler bizi etkilemektedir. Ama ufak bir kusuru var oyunda seçili bazı karakterler hep aynı alanı kullanarak vurduğunda standart goller atılıyor. Oyunda bir çok karakter var ve bu karakterlerin hepsinin özellikleri farklı buda oyunun etkileyiciliğini artırmaktadır.

Rumble Stars Futbol Oynanış Videosu

Rumble Stars Futbol YAPILAN YORUMLAR