Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Şahin Modifiye Oyunu

Şahin Modifiye ve Drift 3D, özellikle yarış oyunlarından keyif alan ve Şahin marka otomobillere karşı hayranlık duyan Android tablet ve akıllı telefon sahiplerine hitap eden bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda Şahin marka aracımızı modifiye edebiliyor ve soluksuz drift mücadelelerine katılabiliyoruz.

Şahin Modifiye ve Drift 3D’de aracımızı modifiye etmek amacıyla kullanabileceğimiz onlarca farklı parça seçeneği mevcut. 23 spoyler, 9 jant, 5 egzoz, 16 vinyl ve 23 farklı renk seçeneği bizleri bekliyor. Bu seçenekleri kombine ederek ortaya binlerce farklı sonuç çıkartmak mümkün.

Hatta oyunseverlerin epey hoşuna gideceğini düşündüğümüz yay takma bu oyunda da uygulayabileceğimiz seçenekler arasında. Yay takarak aracımızın daha sportif bir görünüme kavuşmasını sağlayabiliyoruz.

Modifiye işlemlerinden sonra drift yapmaya başlıyoruz. Cihazımızı direksiyon olarak kullanarak aracımızı yönlendirme seçeneğine sahibiz. Bu noktada zaman zaman kontrol kaybı yaşayabiliyoruz fakat alıştıktan sonra işler daha kolay yürüyor.

Şahin Modifiye ve Drift 3D’de gerçekçi bir fizik motoruna yer verilmiş. Aracımızı yönlendirmelerimize verdiği tepkiler ekrana iyi bir şekilde yansıtılıyor. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Şahin Modifiye ve Drift 3D, ücretsiz olarak oynayabilecekleri kaliteli bir drift oyunu arayanların göz atması gereken bir seçenek.

Şahin Modifiye Oyunu YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Tofaş Drift Oyunu

Tofaş Drift Oyunu indir, Andorid cihazlarda mobil araçlarda şahin drift oyunu arayanlar için hazırlanmış harika drift oyunudur. Şahin araba kullanmayı...

Kapat