Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Savaş Pilotu Simülatörü 3B

Savaş pilotu oyunu, mobil cihazlar için tasarlanmış uçuş oyunu içinizde sürekli olarak uçmak isteyen yada uçak sürmek isteyen bununla yetinmeyerek savaş pilotu olmak isteyenler için detaycılığı ön plana çıkartmış kontrolleri çok basit savaş uçak oyunudur.

Sizin için tasarlanmış bir çok uçak var ? Acaba sizin için hangi uçağı almalıyız ?

Uçak Savaş oyunu indir – Açıklama

Savaş Pilotu Simülatörü 3B gerçekçi bir grafikler var karşınızda gerçekten uçan uçakların animasyona yansıtılması sizi kendinizden alacak. Savaş Pilotu Simülatörü 3B oyununda bir çok zorlu görev ve eğlenceli görevleri yapmak zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Binlerce Uçak- Türden türe jetten askeri uçaklara kadar seçim hakkını sizlere sunuyoruz. Kolay yönetme şekli ile uçakları rahat bir şekilde kontrol altına alacaksınız.

Savaş Pilotu Simülatörü 3B bir çok görev senaryosu hazır. Görev başlangıcında senaryolar görevleri sizin takip etmenize yardımcı olucak.

Google Play’deki en iyi değerlendirmeye sahip Uçuş Simülatörü oyunu. Bu oyun sizleri gerçekten etkileyecek.
Ayrıca Oyun yapımcılar tarafından sürekli olarak güncelleme gelmesi yeni bölümlerin içeriklerin değişeceği anlamı taşır.

Oyunun bir özelliği de internet gerektirmeden oynan oyun olması. Oyunu indirip güncelleme yaptığınızda artık metroda uçakta nereye giderseniz gidin internetiniz olmasın uçak pilot simülatör oyunun açabileceksiniz.

Savaş Pilotu Simülatörü 3B YAPILAN YORUMLAR