Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
scratch indir

Scratch

Scratch, çocuklarınız programlama dilini öğrenmesini sağlayan ileride harika programcı çocuklar yetişmesine olanak sağlayacak en çok kullanılan öğretici özelliği olan programlama programıdır.

Scratch indir

Scratch 3, çocuklarınızın gelişmesini sağlayan programlama mantığını eğitici özelliği sayesinde ileride gelişmiş bir yazılımcı olması için gereken desteği sağlayan ister çevrim içi ister çevrim dışı olarak olarak kullanabileceğiniz uygulamadır.

Çocuklarınız harika bir kod yazılımcı olmasını ister misiniz Scratch ile görsel programlama ile block ve görsellere yetki vererek hayallerini gerçekleştirmeyi olanak sağlıyor. Programı internet üzerinden kendi sayfası üzerinden kullanabilirsiniz.

Scratch 3.0 versiyonunu dizüstü ya da masaüstü sisteminizde ya da tabletinizde kullanabilirsiniz. Scratch 3.0 versiyonu, HTML5 takviyeli olmasından mobil cihazlarda scratch projelerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Yanlızca cep telefonlarında projeler oluşturamaz ya da düzenleyemezsiniz. Cep telefonlarında yanlızca görüntüleyebilirsiniz. Scratch 3.0 versiyonu Windows ve MacOS ile çalışmaktadır. Linux’ta ise Scratch henüz desteklenmiyo

Scratch YAPILAN YORUMLAR