Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Sesli Arama Türkçe Asistan

Sesli arama Türkçe asistan: konuşma ve yazma, artık teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanlar konuşarak yazmaya başladı sesli arama asistanı sizin konuşarak Google üzerinden arama yapmanıza olanak sağlar Peki sesli arama Türkçe Asistan hangi cihazlarda uygundur kullanmış olduğunuz tablet ve cep telefonu ile bu uygulama servisini kullanabilirsiniz.

Sesli Arama Türkçe Asistan APK indir

Sesli arama Türkçe asistanı kullanımı basittir. Uygulama açıldığında mikrofon simgesine tıklayarak konuşmaya başlayabilirsiniz. Arama özelliği sayesinde yazmaktan sıkılıyorsanız konuşarak arayın.

Sesli aramayı başlatmak için uygulama üzerinden direk kullanabilirsiniz. Youtube,google,uygulamalar,google images,facebook,amazon gibi uygulamalardan hızlıca faydalanın.

Türkçe Asistan:Sesli Arama, Konuşma ve Sesle Yazma istediğiniz konuya ilişkin uygulama, web araması veya görsel araması artık hiç olmadığı kadar hızlı ve kolay. YouTube, Google, Vikipedi, görseller ve cihazınıza indirilen diğer uygulamaların eklentisi olarak çalışıyor, ve normal konuşmanızı yazıya dökmenize yardımcı oluyor.Türkçe Asistan:Sesli Arama, Konuşma ve Sesle Yazma ŞİMDİ Google Play’den İNDİR, mikrofona konuş ve daha kolay, daha hızlı ve daha akıllıca arama yapmaya başla

Sesli Arama Türkçe Asistan YAPILAN YORUMLAR