Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Signal

Signal programı, Android akıllı telefon  ios için de ve kapsül sahiplerinin mobil cihazlarını kullanarak basitçe dostlarıyla sohbetler gerçekleştirmelerini gerçekleştiren fiyatsız mesajlaşma programları arasında yer alıyor.

Başka mesajlaşma uygulamalarının aksine herhangi bir şeklinde sohbetleriniz programın serverına gönderilmiyor. Birebir yazılı mesajlaşmalar, küme sohbetleri ve sesli aramalar yapmanızı gerçekleştiren program aracılığı ile fotoğraf ve videolar da gönderebiliyorsunuz. Hattın her iki ucundaki bireyin de şifrelenmiş şeklinde iletileri göndermeleri vasıtası ile web hattınıza sızabilecek şahıslar yeniden de mesajlarınızın muhtevanını çözümleyemiyorlar.

Singal Özellikleri

  • İstediğinizi söyleyin – Teknoloji harikası uçtan uca şifreleme (açık dolayı Signal Protocol™) sohbetlerinizi güvenilir tutar. Saklılık isteğe bağlı tek kip değil, Signal’in çalışma şeklidir.
  • Her mesaj, her arama, her zaman. Hızlanın – Aheste tek bağlantıda dahi iletiler süratli ve güvenilir tek şeklinde gönderilir. Signal oldukça külfetli ortamlarda çalışmak için optimize edildi.
  • Özgür hissedin – Signal tamamiyle bağımsız 501c3 kar emeli gütmeyen kuruluştur. Uygulamanın geliştirilme aşaması sizin gibi kullanıcılar doğrulusunda desteklenmektedir. Reklam yok. Takip yok. Şaka yok.
  • Kendiniz olun – Dostlarınızla güvenilir tek şeklinde etkileşim kurmak için sahip olunan telefon numaranızı ve rehberinizi kullanabilirsiniz. Konuşun – İster kentin başka ucunda ister okyanus ötesinde olsun, Signal’in ilerlemiş ses ve görüntü niteliği dostlarınızı ve ailenizi size henüz yakın hissettirecektir.
  • Gölgelerde fısıldayın – Işığı görmeye dayanamıyorsanız karanlık temaya geçiş yapın. Tanıdık gelsin – Her şahsa değişik ikaz seçin, ya da sesleri tamamiyle kapatın. Simon ve Garfunkel’in 1964 seneninde ile ilgili tanınmış tek şarkı yazdığı suskunluğun sesini, dilediğiniz vakit bildirim sesi ayarını “Hiçbiri” seçerek deneyimleyebilirsiniz. Bunu çek – Gönderilen fotoğraflarınız üstünde çizim, kırpma, döndürme gibi işlemleri inşa etmek için dahili görüntü düzenleyiciyi kullanın. 1,000 kelimeye değer fotoğrafınıza henüz da çoğunu ekleyebileceğiniz yazı yazma aracı dahi var.

Signal şuan aktif neden peki ?

WhatsApp doğrulusunda kullanıcıları bilgilerinin Facebook’un başka şirketlerine aktarılmasına yönelik yeni sözleşmenin yayınlanmasının sonrasında, muhtelif programlar konuşulmaya başlandı. Bilhassa kullanıcıları saklılığına ehemmiyet veren Signal gibi mesajlaşma programları, insanların ilk seçimleri arasına girmeye başladı.

Signal, WhatsApp’ın aksine kullanıcılarının herhangi bir bilgisini sunucularında saklamama taahhütü vermesi nedeniyle ön tasarıya çıkmıştı. Başka mesajlaşma uygulamalarının sunmuş olduğu tüm özellikleri içeriğinde barındıran Signal, bunu tam saklılık içerisinde yaptığından dolayı halihazırda milyonlarca şahıs doğrulusunda kullanılmaya devam ediliyor.

Signal YAPILAN YORUMLAR