Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

SlimBrowser

SlimBrowser indir, başka web tarayıcılarına göre epey yalın tek yapıya sahiptir.
Aynı şeklinde başka web tarayıcılarına göre daha düşük tek boyuta bulunduran SlimBrowser, süratli ve güvenilir tek şeklinde web ortamında dolaşmanıza imkan verir. SlimBrowser, Windows ile epey ahenk için gayret gösteren tek uygulama olmasının faydasını kullanarak süratli tek şeklinde açılır.
Birçok tarayıcının mevcut özellikleri içeriğinde barındıran SlimBrowser, kullanıcısına sunmuş olduğu seçeneklerle kişiselleştirmeye imkan sağlar.
Isterseniz Firefox tarayıcısında bulunduğu gibi bu üründe de tarayıcıya tema giydirebilirsiniz.Not: SlimBrowser web tarayıcısını Türkçe kullanmak için uygulamanın “Languages” kısmında “Interface Language” sekmesindeki Türkçe dilini seçmeniz kafi.Yeni versiyonla gelen özellikler:VirusTotal çevrimiçi tarayıcı ile entagrasyonsohbet. Geçerli siteyi taramak için, Araçlar/Güvenlik/VirusTotal ile tara seçeneklerini takip etmeniz yeterli.
Bunu ayrı olarak geçerli sayfada linke sağ tıklayıp “VirusTotal ile tara”sekmesini belirleyerek de yapabilirsiniz.En defa ziyaret edilen siteleri göstermek için menü sohbet.
Bu menüye, Dosya/En defa ziyaret edilen siteler bölümünden ulaşabilirsiniz.Henüz eklenen favorileri göstermek için menü sohbet.
Bu menüye Favoriler/Henüz eklenen favoriler bölümünden ulaşabilirsiniz.En defa ziyaret edilen formları göstermek için menü sohbet.
Bu menüye de Süratli doldurma/En defa sarfedilen formlar bölümünden ulaşabilirsiniz.
SlimBrowser YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Social Ads

Social Ads uzantısıyla Google Chrome’da ziyaret edeceğiniz internet sitelerindeki reklamları 80’li yıllardaki havalı reklamlarla değiştirebilirsiniz. Her gün ziyaret ettiğimiz onlarca...

Kapat