Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Soccer Hero!

Soccer Hero! (Futbol Kahramanı), ebedi koşu türüyle futbolu birleştiren süper keyifli tek yapım.

Tek tek kamera yönünden oynanış yayınlayan futbol oyununda classic maçlar yapılmıyor. Grup dostlarınızla paslaşarak gol bulmaya çalışıyorsunuz fakat top rakip oyuncuya geçtiğinde oyun sonlanıyor.

Android telefonunuzda futbol oyunlarına yer veriyorsanız Crazy Labs’in para ödemeden çıkardığı ve yanlızca 54MB boyutunda futbol oyunu Soccer Hero! Türkçe isimiyle Futbol Kahramanı’nı mutlaka oynamalısınız.
Oyuncular lisanslı değil ve yüzleri bile yok, tek tek sahada maç ediyorsunuz ve izleyici heyecanı yok fakat oyun o kadar eğlenceli ki; kaleci vuruşuyla başlayan oyunu tek türlü bırakmak istemiyorsunuz. Sahayı dikeylemesine görüldüğü oyunda maçların müddeti yok, hakemler yok, oyunu bölen kaideler yok. Topu aldığınız gibi rakip kaleye ilerliyorsunuz. Enerji etkeni olmasından paslaşarak gitmek durumundasınız. Golü bulursanız kafaya sarıyorsunuz. Başka bir deyişle atabildiğiniz kadar gol atmalısınız. Topu kaptırır ya da kaleyi bulamazsanız puanınız sıfırlanıyor.

Soccer Hero! YAPILAN YORUMLAR

Önceki yazıyı okuyun:
Futbol 2019

SoccerWorldApps doğrulusunda tasarlanan Futbol 2019 ile heyecan dolu maçlar yapmaya hazır olun! Basit grafiklere bulunduran yapımda hayallerimizin takımını oluşturabilecek ve maçlara katılabileceğiz. 2018 dünya kupası...

Kapat